دسته‌ها
توریسم گردشگری گردشگری

قلعه سیندرلا در دیزنی لند + عکس

سوئیت مرموز قلعه سیندرلا واقع در دیزنی لند

به گزارش ویرلن ؛ قلمرو جادویی دیزنی در سال ۲۰۱۴ میزبان حدود ۱۹٫۳ میلیون بازدید کننده بوده است که در روز نزدیک به ۵۳ هزار نفر ازآن تعداد از قلعه سیندرلا دیدن می کنند. این قلعه که در سال ۱۹۷۱ بنا شد، به یکی از شناخته شده ترین نمادهای این برند تبدیل شد و به خاطر نمایش تصویری از این قلعه در صحنه آغازین تمام فیلم های دیزنی، خاطرات بسیاری را برای مردم  تداعی می کند که باعث شده هر بازدیدکننده ای آرزوی داشتن یک عکس از این قلعه را داشته باشد. با این حال، افرادی معدودی از وجود رازی در درون این قلعه با خبر هستند. سه پنجره این قلعه با شیشه های رنگی که در پشت قلعه قرار دارند متعلق به اتاق هتلی هستند که از تمام قسمت های دیگر دیزنی‌لند زیباتر است و نام آن چیزی جز سوئیت قلعه سیندرلا نمی باشد.

cinderella-castle2-asrgardesh-com-25009698

قلعه سیندرلا در دیزنی لند

خود این اتاق قابل اجاره نیست و مهمانان آن که اغلب به صورت تصادفی انتخاب می شوند با دعوتنامه خاصی به آنجا دعوت می شوند. از زمان افتتاحیه این هتل ۶۰۰ شب از سوئیت آن استفاده شده است و این تور از سال ۲۰۰۷ از دسترس عموم خارج شده است. اما آنچه که ما از این هتل مرموز می دانیم این است که:

اتاق خواب، اتاق نشمین، سالن انتظار و سرویس بهداشتی در ابتدا به عنوان آپارتمانی برای اقامت والت دیزنی و خانواده اش تعبیه شده بودند، اما پس از فوت نا به هنگام دیزنی  در سال ۱۹۶۶، تکمیل این بنا متوقف شد. در سال ۲۰۰۶، این فضا به صورت آپارتمان زیبایی دوباره بازسازی شد.

cinderella-hotel-room2-disney-asrgardesh-com-30165865

اتاق خواب سوئیت قلعه سیندرلا

این افراد معدود خوش شانس که فرصت خوابیدن در این اتاق های منحصر به فرد برایشان مهیا شده بود، برای رفتن به اتاقهایشان در طبقه چهارم باید از دروازه قصر، ساعت بزرگی که دائما  ساعت ۱۱:۵۹ را تکرار می کند و آسانسوری برای رفتن به آن طبقه عبور می کردند. در آنجا در آسانسور  رو به سالن انتظار باز می شود و کالسکه ی کدو تنبل سیندرلا به زیبایی بر روی موزائیک های کف هتل به تصویر کشیده شده است. تلفن قدیمی به سبک ویکتوریایی بر روی میز هلندی که در کنار کتابخانه است قرار داردو تلسکوپی برای تماشای این سرزمین فانتزی از طریق پنجره های قلعه وجود دارد.

cinderella-castle3-asrgardesh-com-26037017

اتاق نشیمن سوئیت قلعه سیندرلا

cinderella-castle-asrgardesh-com-26528366

تصویر کالسکه کدو تنبل سیندرلا بر روی موزائیک های زمین

خود اتاق خواب نیز به سبک قلعه های قرن ۱۷ طراحی شده است با دو تخت شاهانه که در مقابل شومینه ای عتیقه قرار دارند. حمام این قلعه با شکوه را شاید بتوان گفت که بزرگترین فضای این قصر است که با وانی بزرگ با دیوارهایی کاشی کاری شده با نقوشی از داستان سیندرلا و سقفی که همانند آسمان شبی پر ستاره است، مزین شده است.

 

cinderella-hotel-room-disney-asrgardesh-com-30464801

اتاق خواب سوئیت قلعه سیندرلا

 

cinderella-castle-bathroom-asrgardesh-com-27312832

حمام سوئیت قلعه سیندرلا

 

cinderella-castle-bathroom2-asrgardesh-com-28115228

تصاویری از داستان سیندرلا بر روی دیوارهای حمام قلعه