دسته‌ها
رپورتاژ آگهی سئو

رازهای ناگفته از دوره های آموزش سئو

به خاطر کاربرد فراوان سئو در کسب و کارهای اینترنتی امروزه آموزش سئو توسط اساتید سئو و وب سایت های بزرگ یادگیری سئو مانند نیوسئو، وبسیما، سئوکار و … برگزار می شود که هر کدام با تکنیک ها و روش های خاص، به کاربران این دانش نوپا را آموزش می دهند. اما چه چیزی باعث شده است که دوره های آموزشی سئو در چند سال گذشته تبدیل به یکی از پرفروش ترین دوره های آموزشی در کشورمان و کشورهای اروپایی، آمریکایی و … شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های شگفت انگیز یک دوره آموزش سئو که بیشترین کاربران را به سمت خود جلب کرده است، آشنا شوید.

تعداد جلسات کم با بازدهی فوق العاده

دوره های آموزشی سئو معمولا در ۳ تا ۶ جلسه برای کاربران به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود. شاید با خود تصور کنید که این تعداد جلسه ممکن است شما نتوانید به خوبی با این علم آشنا شوید. اما نکته ای که وجود دارد، این است که این جلسات به قدری پربار است که بازدهی های زیادی را برای شما خواهد داشت. البته تعداد جلسات کم با امتیاز ویژه ای که در ادامه برای شما بررسی می کنیم، کامل می شود و یادگیری را برای شما آسان تر می کند.

پشتیبانی مادام العمر از دانشجویان دوره

این یکی از امتیازات ویژه برای کاربران است. شما تا هر زمان می توانید از تجربیات استاد سئو خود بهره مند شوید. به هر حال بهینه سازی سئو کاری است که به طور مداوم باید مورد رسیدگی قرار بگیرد. پس از اتمام دوره آموزش سئو شما به راحتی می توانید به خواسته خود، ارتباط خود را با استاد دوره حفظ کنید و هر زمان که خواستید، سوالات خود را از استاد بپرسید.

seo course

تمرین و نمونه عملی از تمام سرفصل های دوره

با این که سئو سایت مراحلی دارد که نمی شود به طور عملی به کاربران آموزش داد اما با این وجود برخی اساتید سئو مانند امیر قمصری برای دوره های آموزش سئو خود در Newseo برای بیشتر سرفصل های خود، تمرینات و نمونه های عملی را قرار داده است تا شما به خوبی با آن سرفصل آشنا شوید و تکنیک های آن را بیاموزید. همیشه این جریان وجود داشته است که تا یک سرفصل را با خود تمرین نکنید، نمی توانید به خوبی آن را متوجه شوید.

هم به صورت حضوری هم غیر حضوری

معمولا دوره آموزش سئو در وب سایت ها و کارگاه های آموزشی به صورت های مختلفی برگزار می شود. دوره های آموزشی حضوری در گذشته معمولا با تعداد مختلفی برگزار می شد. مثلا برای افرادی می خواهند به صورت خصوصی آموزش ببینند دوره های خصوصی یک یا دو نفره برگزار می شد و برای افرادی که قصدشان فقط یادگیری بود و تعدا افراد حاضر اهمیتی نداشت، تعداد شرکت کنندگان نهایتا ۱۰ نفر بوده است تا هم کلاس سطح یادگیری بیشتری پیدا کند و هم استاد به بهترین شکل نکات خود را آموزش دهد. Newseo درباره جدیدترین دوره آموزش سئو خود نکاتی را بیان کرده است:

سبک جدید برگزاری دوره های آموزشی به دلیل شیوع بیماری کرونا

  • از طریق شماره ای که سمت راست و پایین صفحه قرار گرفته با کارشناسان فروش نیوسئو تماس بگیرید تا اگر تخفیفی برای دوره ها وجود دارد حتما از آن استفاده کنید و البته به بهترین شکل راهنمایی شوید.
  • پس از ثبت نام در دوره جامع آموزش سئو، کم کم و در زمان های مشخص کلیپ های هر قسمت از آموزش ها برای شما ارسال می شوند تا بارها و بارها آن ها را مشاهده کنید و با کوهی از سوالات مرتبط به همان فایل ها به وبینار برسید.
  • در وبینار که تاریخ دقیق آن توسط کارشناسان بخش پشتیبانی نیوسئو به اطلاع شما خواهد رسید، شرکت می کنید و علاوه بر اینکه پاسخ سوالات سئو خود را خواهید گرفت، از پاسخ هایی که استاد به سوالات سایر شرکت کنندگان دوره می دهد هم صدها نکته یاد می گیرید و در ادامه وبینار آموزش سئو از آموزش های عملی و تمرینی استاد استفاده خواهید کرد.

تحویل فایل های ویدیویی دوره به دانشجویان

این یک امتیاز فوق العاده است. شما هر زمان در هر مکان می توانید با مشاهده دوباره این ویدیو انگار که دوباره در این دوره شرکت کرده اید و با توجه به اینکه می توانید ارتباط خود را با استاد دوره، حقظ کنید، در نتیجه اگر سوالی بعد از مدت ها با مشاهده ویدیو برایتان ایجاد شد، می توانید از آن ها بپرسید.

تکنیک های جدید سئو با توضیحات کامل برای شما ارسال می شود

قطعا با بروز رسانی های الگوریتم گوگل، تکنیک های سئو سایت دچار تغییر و تحول می شود. از این رو، بیشتر اساتید سئو این تکنیک ها را در قابل یک فایل با ترفندهای بکارگیری آن ها بر روی وب سایت، در بازه های زمانی مورد نیاز برای شما ارسال می شود.

اگر به دقت مطالب بالا را خوانده باشید، متوجه شده اید که با یک با هزینه برای آموزش سئو، مادام العمر می توانید به یادگیری جدیدترین اصول سئو بپردازید، بدون اینکه یک ریال بابت آن بپردازید. البته که همان هزینه ای که اول پرداخت کرده اید با اولین فروش یا اولین قرارداد در نتیجه بالا رفتن رنک سایت، تماما به شما باز می گردد. پس همین حالا برای یک شروع فوق العاده، تصمیم بگیرید.

این مطالب بالا ارزشمند بودن دوره های آموزش سئو را به شما نشان می دهد. پس سعی کنید درست ترین انتخاب ممکن را برای خود رقم بزنید. تصمیم گیری برای شرکت در دوره های سئو قطعا در آینده ای نزدیک شگفتی ها را برای شما رقم می زند.