آمارهای باور نکردنی از خرید اینترنتی خدمات سفر

رزرو آنلاین هتل
رزرو آنلاین هتل

هیچ‌وقت فکر کرده‌اید که چند درصد از آدم‌های دنیا برای سفر، رزرو هتل به صورت آنلاین را به مدل سنتی تلفنی و حضوری ترجیح می‌دهند؟ حدود ۹۰ درصد از آدم‌های دنیا که قصد سفر دارند، برای چیدن مقدمات سفر و کسب اطلاعات از اینترنت استفاده می‌کنند و آمارها می گویند که ۵۷ درصد از آن‌ها خرید اینترنتی خدمات سفر را ترجیح می‌دهند.

این آمار آنچنان روبه رشد است که این روزها وقتی درباره سفر حرف می‌زنیم، ناگزیر به رزرو آنلاین هتل و پرواز فکر می‌کنیم. چرا که کاربران این امکان را دارند که از طریق سایت‌های رزرو آنلاین، قیمت‌ها،‌ ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده را مقایسه کنند و همانی که متناسب با خواست خودشان است را انتخاب کنند.

خرید رپورتاژ آگهی

این آمار در سطح پایین‌تری در مورد ایران و مسافران ایرانی هم صدق می‌کند. سامانه‌ی رزرو آنلاین هتل جاباما از معتبرترین سامانه‌های رزرو آنلاین هتل است که نیازهای همه‌ی مسافران ایرانی را برطرف می‌کند. به عنوان نمونه اگر می‌خواهید به تهران سفر کنید و اطلاعات کافی در مورد مناسب ترین هتل‌ های تهران ندارید، کافی ست به جاباما به آدرس www.jabama.ir سر بزنید، با لیست بلند بالایی از هتل‌های مختلف این شهر مواجه می‌شوید که می‌توانید با در نظر گرفتن موقعیت و شرایط خود و با کمک گرفتن از فیلترهای مخصوص سامانه جاباما، بهترین انتخاب را داشته‌ باشید.

جاباما با در اختیار گذاشتن اطلاعاتی جامع در مورد هتل های موجود، شما را از سر زدن به آژانس های مسافرتی مختلف بی نیاز می‌کند. به بیانی ساده هر هتل دارای صفحه‌ای مختص به خود است که از طریق آن می توانید به اطلاعاتی چون آدرس، قوانین و مقررات، تصاویر و امکانات هتل‌ها دسترسی داشته باشید.

با بررسی و مقایسه‌ی قیمت‌ها، جزئیات و همینطور با امکان استفاده از فیلترهای موجود در صفحه‌ی نتایج، انتخاب سریع‌تر و راحت‌تری خواهید داشت و علاوه بر تنوع و گستردگی، با بهترین قیمت و بدون واسطه هتل خود را انتخاب می‌کنید. اگر علاقه‌مند به اقامت در هتل‌ های تهران مثل هتل بلوط ولنجک هستید، به جاباما سر بزنید و از تجربه‌ی شایسته‌ی خدمات سفر بهره‌مند شوید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *