برگزاری حج تمتع ۱۴۰۰ یکی از مسائل تاثیر گذار بر قیمت فیش حج

خیلی از پدربزرگ و مادربزرگ‌های ما مدت زیادی است که در انتظار دیدن خانه خدا از طریق راه‌های مختلف اقدام کرده‌اند، اما هنوز نتیجه‌ای دریافت نکرده‌اند. انتظاری که ممکن است حتی دهه‌ها طول کشیده و شاید به عمر این عزیزان هم کفاف ندهد. در بعضی موارد نیز زمانی فیش حج به نام این عزیزان صادر می‌شود که دیگر توانایی مسافرت نداشته و نمی‌توانند از این فرصت استفاده کنند. علاوه بر تمامی مشکلات پیش آمده، کرونا مشکلی است که امکان برگزاری حج سال ۱۴۰۰ را با سوالاتی روبرو کرده است. سایت خرید و فروش فیش حج محمد این امکان را فراهم کرده است که با استفاده از خدمات آن بتوانید در کوتاه‌ترین زمان و با مطمئن‌ترین روش به فیش حج دسترسی پیدا کرده و رهسپار این سفر مقدس شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برگزاری حج تمتع ۱۴۰۰ و خدمات این سایت با ادامه این مقاله همراه شوید.

آیا حج تمتع ۱۴۰۰ برگزار می‌شود؟

خرید رپورتاژ آگهی

سفر حج با توجه به شیوع کرونا و جهانی‌شدن آن، با محدودیت‌های زیادی مواجه شده است. با توجه به اینکه هنوز واکسن کرونا به دست همه مردم نرسیده است، انجام این فریضه دینی می‌تواند بیشتر برای زائران و خانواده و دوستان آن‌ها یک خطرآفرین باشد؛ تا یک واجب الهی. بنابراین تصمیمات با توجه به شرایط روز گرفته می‌شود و به حضور همگان اعلام می‌گردد. تا ابتدای دی ماه، اخبار جدید مبنی بر ادامه روند مذاکرات به صورت مجازی بوده است. تصمیمات قطعی نیست و در صورت برگزاری حج، امکان کاهش ظرفیت اعلام‌شده از سوی عربستان وجود دارد. همچنین قیمت اعلام شده از طرف سازمان حج و زیارت افزایش داشته است و به نظر می‌رسد روند سعودی خود را ادامه دهد. بنابراین برای اطلاع یافتن از خبرهای جدید، از طریق خبرگزاری‌های جدید پیگیری کنید.

در نوبت قرار بگیرید

در این میان کسانی هستند که هنوز در آرزوی حج و پیگیر فیش‌های حج موجود برای سال ۱۴۰۰ هستند. این افراد تنها می‌توانند از کسانی که این فیش‌ها را از قبل خریداری کرده‌اند و به دلایلی قصد فروش آن را دارند، خریداری کنند. توجه داشته باشید که ثبت نام جدیدی انجام نمی‌گیرد. با توجه به آخرین اظهارات رئیس سازمان حج و زیارت، حدود ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در نوبت اعزام به حج هستند و این امر، سال‌ها به طول می‌انجامد. برای حج عمره، تعداد به ۶ میلیون نفر نیز رسیده است. با توجه به سن صاحبان فیش حج، فرصت انجام حج برای افراد بسیاری غیر ممکن به نظر می‌رسد. بنابراین در صورت کهولت سن و متوفی شدن دارندگان فیش، زمینه فروش و تغییر مالکیت آن‌ها مهیا می‌شود. این فیش‌ها را می‌توانید از سایت‌های معتبر به فروش بگذارید و یا با توجه به شرایط نیاز خود، فیش مورد نظرتان را در آن‌ها بیابید.

به خاطر داشته باشید که هرگز نباید فیش را به صورت وکالتی خریداری نمایید. به عبارت بهتر زمانی می‌توانید یک خرید مطمئن را تجربه کنید که فیش را در دفاتر زیارتی تحت نظارت سازمان حج و زیارت و در حضور یک کارشناس خبره خریداری کنید. پس از خرید نیز باید آن را به صورت قطعی به نام خود منتقل نمایید. این موضوع ازآن‌جهت اهمیت دارد که سازمان حج و زیارت تنها در صورتی فرایند خرید را تایید خواهد کرد که فیش به نام شما زده شده باشد. به علاوه طبق شرایط جدید این سازمان خریدار و فروشنده باید حتما در یک شهر سکونت داشته باشند تا مسائل اولویت‌بندی و تعیین ظرفیت‌ها با مشکل مواجه نشود.

خرید رپورتاژ

به یاد داشته باشید که هزینه خرید فیش حج تنها هزینه‌ای نیست که باید برای سفر حج بپردازید. هزینه فیش گام اول برای داشتن امتیاز اولویت‌بندی است. پس از آن باید هزینه‌های کاروان و اعزام را نیز بپردازید. در سال جاری یعنی سال ۱۳۹۹ این هزینه حدود ۲۴ تا ۲۸ میلیون تومان برآورد شده است. این قیمت در سال آینده و بسته به شرایط ارزی و هزینه‌های جانبی مجددا از سوی سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد.

پیش از اقدام به معامله فیش حج چه چیزهایی را باید بدانید؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید فیش حج به آن دقت کنید، عمره یا تمتع بودن آن است. چرا که قیمت این دو نوع فیش با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی دارند. همان‌طور که می‌دانید حج عمره یک نوع حج مستحبی است که می‌تواند در ماه‌های مختلف سال قمری انجام شود. با این حال چند سالی است که این فریضه به دلیل اتفاقات اخیر فرودگاه جده متوقف شده است. قیمت فیش حج عمره در سال ۹۹ حدود سه میلیون تومان است. اما حج تمتع یا واجب، حجی است که تنها در ماه ذی‌الحجه امکان انجام آن وجود دارد. قیمت فیش این حج بسیار زیاد بوده و به دلیل تقاضای زیاد و ظرفیت محدود، ثبت‌نام کنندگان اولویت‌بندی می‌شوند. اولویت اعزام بستگی به ماه و سال ثبت‌نام دارد. همچنین قیمت فیش حج تمتع نیز تابعی از این دو فاکتور است. در حال حاضر قیمت این فیش به طور میانگین ۱۵ تا ۴۰ میلیون تومان برآورد شده است. که این قیمت با توجه به ماه و سال ثبت‌نام و شهر محل سکونت ثبت‌نام کننده متفاوت است.

اطلاع از قیمت فیش حج در سایت فیش حج محمد از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. شما می‌توانید برای این کار به طور مستقیم با فروشنده تماس گرفته و با توافق دو طرف یک قیمت منطقی را تعیین کنید. همچنین می‌توانید این کار را با استفاده از چت سایت، شماره‌های واتس اپ و یا تماس با مشاوره سایت به شماره ۰۹۳۵۱۰۳۲۲۰۰ انجام دهید.

ثبت رایگان فیش حج

بسیاری از افراد هستند که به دلیل نداشتن تمکن مالی یا توانایی کافی برای انجام فریضه حج را ندارند. در نتیجه تصمیم می‌گیرند فیش حج خود را به فروش برسانند. با این حال در این راه کلاه‌برداران زیادی هستند که با توجه به خاص بودن محصول ارائه شده توسط این افراد و خاص بودن قشر خریداران آن، فیش را به قیمتی کمتر از قیمت واقعی خریداری کرده و فروشنده نمی‌تواند حق واقعی خود را دریافت کند. از این رو سایت فیش حج محمد امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توانند به طور مستقیم با خریدار واقعی ارتباط برقرار کرده و در نتیجه در مدت زمان کمتر و با قیمت مناسب‌تری فیش حج خود را به فروش برسانند.

برای ثبت رایگان فیش حج می‌توانید به صفحه مربوط به این کار مراجعه کرده و در بخش نوع آگهی، فروش‌ فیش حج را انتخاب کنید. سپس نوع فیش خود را بسته به عمره یا تمتع بودن، استان و شهر محل سکونت و شماره موبایل خود را وارد کنید. در پایان نیز می‌توانید برای بهتر دیده شدن آگهی خود توضیحاتی را در کادر انتهای صفحه وارد نمایید.

علاوه بر این خریدارانی که دوست دارند خرید فیش حج را از یک جای مطمئن انجام دهند، می‌توانند تمایل خود را برای خرید در سایت فیش حج محمد به صورت آگهی منتشر کنند. به این ترتیب بدون هیچ واسطه‌ای خریداران و فروشندگان می‌توانند با هم ارتباط برقرار کرده و در نتیجه خدمت مورد نظر خود را با بهترین قیمت دریافت کنند. حسن انتشار و ثبت آگهی فیش حج در سایت فیش حج محمد، رایگان بودن آن است. ‌به این ترتیب دیگر نیازی نیست که برای پیدا کردن یک مشتری یا فروشنده مطمئن هزینه زیادی را صرف انتشار آگهی در سایت‌های غیرتخصصی تبلیغاتی کنید.

خرید و فروش فیش حج

یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های تبلیغات در کشور ما این است که آگهی‌های تبلیغاتی در سایت‌هایی منتشر می‌شوند که معمولا ارتباطی با موضوع ندارند. در نتیجه برای پیدا کردن یک آگهی مشخص نیاز است که حداقل چند دقیقه از زمان خود را صرف تنظیم کردن فیلترها کنید تا بتوانید به آگهی موردنظر خود دست پیدا کنید. که البته در بیشتر موارد افراد به دلیل ناآگهی از محتویات دسته‌بندی‌های مختلف ناچار هستند که زمان زیادی را صرف جست‌وجو و امتحان کردن فیلترهای مختلف کنند.

از این رو سایت فیش حج محمد تلاش کرده تا با راه اندازی یک بستر مناسب، یک پلتفرم اختصاصی را برای افرادی که تمایل به فعالیت در بازار خرید و فروش فیش حج دارند پدید آورد. به این ترتیب خریداران و فروشندگان می‌توانند به راحتی تمامی آگهی‌های موجود برای فروش یا خرید فیش حج تمتع و عمره را مشاهده کرده و از میان آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب کنند. به علاوه شما می‌توانید با فیلتر کردن آگهی، تنها آگهی‌های مربوط به شهر یا استان خود را مشاهده کرده و در نتیجه سرعت تصمیم‌گیری خود را بالاتر ببرید.

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *