دسته‌ها
رپورتاژ آگهی

مراسم اعطاء جایزه ساختمان سال برگزار شد

مراسم اعطاء جایزه ساختمان سال توسط شرکت رویا طرح داخلی و  موسسه هنر معماری برگزار شد.

نخستین ضیافت عصرانه معماران ایران، عصر پنجشنبه مؤرخ ۱۴ اردیبهشت به کوشش مؤسسه فرهنگی هنری) هنرمعماری ( و با حمایت انحصاری شرکت رویا طرح داخلی برگزار گردید.

خرید رپورتاژ آگهی

این برنامه به مناسب معرفی برنده ساختمان سال ایران در سال ۱۳۹۵ و با یاد و گرامیداشت دکتر علی اکبر صارمی تدارک دیده شده بود. محل برگزاری این ضیافت، رستوران پریوه در طبقه‌ی هشتم مجتمع اداری تجاری سام سنتر بود.

در این برنامه ضمن گرامیداشت مقام محترم دکتر علی‌اکبر صارمی، ویلای لواسان اثر گیسو حریری و مژگان حریری(دفتر حریری واقع در نیویورک) به عنوان ساختمان سال ایران در سال ۱۳۹۵ معرفی گردید. این پروژه به کارفرمایی رامین وارسته و اجرای نوید قاسمی و پرویز کلانتری آماده گردیده بود.

همچنین مرکز تجاری هارمونیک سنتر به معماری مرتضی رحیمی فاراب و ویلای توتستان اثر دفتر سهراب رفعت و همکاران به عنوان فینالیست‌های رویداد مورد تقدیر قرار گرفتند. در ادامه‌ی ضیافت آقای رامین وارسته به عنوان کارفرمای سال ایران و اقای نوید قاسمی به عنوان اجراکننده‌ی برتر سال ایران معرفی شدند.

بیانیه‌ی هیأت داوران اصلی(Grand jury)، آقایان دکتر سیروس باور، دکتر سیاوش تیموری، مهندس عبدالرضا ذکائی، خانم دکتر شیوا آراسته و آقای دکتر کوروش حاجی‌زاده نیز توسط خانم دکتر اراسته قرائت گردید. همچنین جناب دکتر سیروس باور به نمایندگی از هیأت محترم داوران به ایراد سخنرانی پرداختند. در این ضیافت تیزرهایی از بازدیدها و اتفاقات و نظرات داوران نیز بصورت میان برنامه منتشر شد.اقای علی تمیزکار هم به عنوان ریس هیت مدیره رویاطرح داخلی  به ایراد سخن در مورد فلسفه هنر و معماری در خلقت پرداختند .

خرید رپورتاژ

ضیافت عصرانه معماران ایران با هدف همدلی و اتحاد معماران ایرانی تدارک دیده شده بود و مهمانان آن به صورت دعوتی از معماران شاخص و متعهد به اخلاق و حرفه‌ای‌گری انتخاب شده بودند. جایزه‌ی ساختمان سال ایران نیز نخستین رویدادی بود که داوران برای انتخاب اثار شاخص به بازدید حضوری از آثار و گفتگو و تعامل با معماران پرداختند. بازه‌ی زمانی بازدید‌ها تقریباً یک ماه، از ۱۴ اسفند  ۹۵   تا  ۱۷   فروردین ۱۳۹۶ بوده است.

خواهران حریری با کسب این جایزه علاوه بر تندیس کریستالی ویژه‌ی رویداد و لوح تقدیر، هدیه نفر اول  ، اهدائی از طرف شرکت رویا طرح داخلی، حامی انحصاری رویداد را نیز دریافت نمودند. لازم به ذکر است که در حاشیه‌ی این رویداد، برگزارکنندگان هدایایی به رسم یادبود به کلیه‌ی حضار اعطا نمودند .

شرکت رویا طرح داخلی فعالیت خود را در زمینه طراحی داخلی از سال ۱۳۷۲ در حوزه خلیج فارس آغاز نموده و هم اکنون در کشورهای ایران، حاشیه  خلیج فارس گسترش یافته است.

به پشتوانه تجربه ۲۰ سال حضور در بازارهای جهانی صنعت ساختمان، به عنوان متخصص ترین مشاور و تامین کننده برای معماران و طراحان داخلی، مهندسین، پیمانکاران و مصرف کننده نهایی متمایز شده است. شهرت رویا طرح داخلی  در طیف گسترده محصولات است که در دو گروه اصلی پوشش های دیوار و کف عرضه می شود .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *