تبلیغات به روش مهران مدیری ! راز موفقیت برندهای بزرگ جهان

نشست خبری فیلم سینمایی “ساعت ۵ عصر” مهران مدیری

مهران مدیری عصر پنج‌شنبه، چهارم شهریور ماه در نشستی با اهالی رسانه در هتل همای تهران از مقدمات ساخت اولین فیلم سینمایی خود با نام «ساعت ۵ عصر» سخن گفت که البته این نشست با حاشیه‌های جالب توجهی هم همراه بود.

مدیری در این نشست با لحنی کاملا جدی که در عین حال شوخی هم به نظر می‌رسید، رقم دستمزد خود برای ساخت اولین فیلم سینمایی‌اش را ۲۰ میلیارد تومان اعلام کرد و همچنین از نوشتن کتاب زندگینامه خود که به نوعی مربوط به تاریخ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایران هم می‌شود، خبر داد.

وی از امیدواری و علاقه خود برای کسب جایزه سیمرغ بلورین در جشنواره فیلم فجر در بخش های تخصصی صحبت کرد.

خرید رپورتاژ آگهی

او در ابتدای این نشست که تأکید داشت به خواست خودش و برای اطلاع‌رسانی دقیق‌تر آن را برگزار کرده است …

ادامه مطلب >>

نام این روش تبلیغات و اطلاع رسانی رپورتاژ آگهی است . در این نشست خبری مهران مدیری قبل از شروع به ساخت فیلم سینمایی جدید خود، اطلاع رسانی و تبلیغات را به این صورت شروع کرده است .

نمونه رپورتاژ آگهی بانک ها و برندهای بزرگ ایرانی >>

خرید رپورتاژ

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری بهترین روش تبلیغات اینترنتی در تمام دنیاست و برندهای بزرگ و مشهور بخش زیادی از مشتریان خود را با این راهکار جذب میکنند .
اما در ایران شرایط چگونه است ؟ مدیران بازاریابی آنلاین در ایران با این روش موثر تا چه اندازه آشنایی دارند و آیا برندهای بزرگ ایرانی برای جذب مشتریان خود در داخل و خارج کشور از این روش تا چه اندازه استفاده میکنند ؟
عباس فلسفین مدیر شرکت دیجیتال مارکتینگ ویرلن ( VIRLAN.co ) درباره بازاریابی و تبلیغات آنلاین با روش رپورتاژ آگهی گفت ؛ در ایران برخی از مدیران باهوش در برندهای پیشرو برای جذب مشتریان وفادار از رپورتاژ آگهی استفاده میکنند اما بطور کلی هنوز بسیاری از شرکت‌ها از آن بی‌اطلاع هستند .

وی همچنین افزود ویرلن مجری تبلیغات اینترنتی و انتشار رپورتاژ آگهی در بزرگترین خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری تخصصی ایران است .
عباس فلسفین گفت ؛ این روش تبلیغات و برندسازی برای بانک‌ها و موسسات مالی و برندهای بزرگ در صنایع مختلف بسیار موثر است ، اما جالب اینکه برای استارت‌آپ ها و شرکت‌های کوچک و مخصوصا کسب و کارهای اینترنتی هم نتایج بسیار مفیدی دارد . وی با اشاره به تجربه خود در بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی گفت رپورتاژ نسبت به سایر روش های تبلیغات آنلاین تاثیرات بیشتری دارد و هم در کوتاه مدت و هم بلند مدت میتواند اعتبار خاصی را برای برند ها به ارمغان بیاورد .

مدیر ویرلن همچنین گفت موفق ترین برندها در تمام دنیا آنهایی هستند که در حوزه فعالیتشان در رتبه اول نتایج جستجوی گوگل قرار دارند و رپورتاژ آگهی بهترین روش برای سئو و بهینه سازی سایت برای رتبه اول گوگل است ، چراکه در متن خبر رپورتاژ چند کلمه کلیدی به وب سایت تبلیغ دهنده لینک داده میشود و سایت های خبری پربازدید از رتبه بالایی در گوگل برخوردارند .
وی در پایان افزود ؛ محققان و کارشناسان یکی از رموز موفقیت برندهای بزرگ جهان در بازاریابی و تبلیغات را تولید محتوای تاثیرگذار و انتشار آن در رسانه های معتبر میدانند .

www.virlan.co

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *