آموزش تولید محتوا با هدف سئو سایت و افزایش بازدیدکنندگان

آموزش تولید محتوا
آموزش تولید محتوا

یادگیری و آموزش تولید محتوا برای بهینه سازی سایت و سئو در پیشبرد اهداف و استراتژی های جذب مخاطبان و افزایش فروش بسیار مهم است.

آموزش تولید محتوا

به آخرین کلماتی که در گوگل جستجو کردید فکر کنید. آیا در صفحه نتیجه موتور جستجو پستی پیدا کردید که توجه شما را جلب کرد؟ آیا محتوای این صفحه را مفید یافتید؟ آیا پیشنهاد بعدی آن صفحه یادگیری و تعامل بیشتر بود؟

خرید رپورتاژ آگهی

اگر به تمام این سؤالات «بله» جواب دادید، پس نویسنده ای که چنین قطعه محتوایی را نوشته ، کارش را بسیار خوب انجام داده: آنها قطعه ای از محتوا ایجاد کردند که قصد شما را برآورده کرد. در سال ۲۰۱۹، این دقیقا همان چیزی است که موتورهای جستجویی مانند گوگل به آن اهمیت می دهند-یعنی برآورده کردن قصد جستجوگر.

برای یادگیری نحوه رفع نیاز جستجوگر و تولید محتوا بصورت با کیفیت که بازدیدکننده (و گوگل) را خوشحال می کند، با ویرلن همراه باشید…

یک محتوای موثر با یک طرح همراه است

قبل از شروع، ممکن است از خودتان بپرسید: “چگونه می توانم اهداف جستجوگر را برآورده کنم؟”

شما می توانید با ایجاد تجربه ای که داستانی را برای بازدید کنندگان روایت کند، کارتان را شروع کنید. این داستان باید آموزنده بوده و به آنها الهام بخشد تا تغییری در آنها ایجاد کرده باشد و منافع و نیازهایشان را در اولویت قرار داده باشد. بله، شما باید به بازدید کنندگان خود اطلاعاتی ارائه دهید، اما انجام این کار به تنهایی کافی نیست. برای کمک به آنها در امر تحول، شما باید به آنها تجربه ای معنی دار دهید، که این بدین معنا است که شما باید به آنها کمک کنید تا بتوانند آنچه را که یاد می گیرند، اعمال و پیاده کنند. اگر این کار به درستی انجام شود، اعتماد به همراه خواهد داشت و اگر کسی به شما اعتماد کند، احتمال بیشتری دارد که با شما معامله کند(زمانی که آماده تصمیم گیری در مورد خرید باشد). این یک محتوای موثر است.

خرید رپورتاژ

خوشبختانه اکثر محتویات موثر شبیه این، دارای یک طرح هستند. ممکن است به راحتی آن را مشاهده نکنید، اما طرحی در آن وجود دارد، قصدش کمک به شما(خواننده )است، تا در طول سفر خود یک تصمیم آگاهانه و مطمئن بگیرید –تصمیم هرچه می خواهد باشد.

هنگام ایجاد یک مقاله، باید کاری کنید که خوانندگان به راحتی آنچه در آن مقاله آمده است را، درک کنند. اگر محتوای شما بیش از حد پیچیده و غیرتعاملی باشد، احتمال این وجود دارد که خوانندگان آن را رها کرده و به جای دیگری بروند. هر دقیقه هزاران مقاله منتشر می شود، بنابراین به راحتی می توان گفت که شما تنها منبعی نیستید که در حال رقابت برای توجه است.

بگذارید ۱۰ راهکاری را مرور کنیم که به شما کمک می کنند تا یک طرح موفق برای مقاله یا پست بعدی خود پیش نویس کنید.

ابتدا این مقاله را بخوانید :آموزش تولید محتوا برای سایت

 

۱٫ یک موضوع را برای نوشتن انتخاب کنید

اولویت اول، محتوایی آموزشی بنویسید.

من نمی گویم که اگر زمانش رسید، نمی توانید در مورد کسب و کار خود چیزی بنویسید، اما برای جذب یک شخص به وبلاگ خود، باید به سوالات و مشکلاتی که آنها در جستجوی پاسخ برایش هستند، پاسخ دهید. خودتان را جای مخاطبانتان قرار دهید (بعنوان مثال خریداران):

• آنها چه چیزی را جستجو خواهند کرد؟
• آنها می خواهند در مورد چه چیزی آگاهی و دانش کسب کنند؟
• چه چیزی با آنها ارتباط برقرار خواهد کرد؟

هنگامی که در فکر موضوعی برای مقاله خود هستید، در مورد شخصیت و منافع خریداران اطلاعاتی کسب کنید.
و زمانی که به یک موضوع رسیدید، اول در مورد صنعت تان بنویسید نه خودتان. به یاد داشته باشید، شما در حال تلاش برای جذب بازدیدکنندگانی به وبلاگ خود هستید که هرگز قبلاً چیزی از شرکت شما نشنیده اند – به طوری که اگر شما فقط در مورد خودتان بنویسید، آنهاشما را از طریق موتورهای جستجو  پیدا نخواهند کرد. شما می توانید از بقیه ی قسمت های سایت تان برای ارائه این اطلاعات استفاده کنید.

اگر به دنبال مکانی برای تولید محتوا هستید که تاثیر مثبتی بر مخاطبان تان داشته باشد، از ایده ی همکاران خود در تیم های دیگر مانند تیم فروش و یا تیم خدمات استفاده کنید. در اینجا چند سوال وجود دارد که می توانید از آنها بپرسید:

• سؤالاتی که اغلب از شما پرسیده می شوند، چه هستند؟
• مشتریان بالقوه و مشتریان فعلی ما در چه زمینه ای نیاز به کمک دارند؟
• دوست داشتید افراد در مورد صنعت ما چه می دانستند؟
• وبلاگ نویسان، رسانه های اجتماعی و حتی رقبای صنعت ما در مورد چه چیزی صحبت می کنند؟

قبل از اینکه چیزی بنویسید، باید موضوعی را انتخاب کنید. این موضوع می تواند برای شروع، یک موضوع کلی باشد. به عنوان مثال، اگر شما کفش های دو میدانی می فروشید، ممکن است ایده خوبی باشد که در مورد موضوع دویدن چیزی بنویسید. سپس این موضوع را گسترش دهید. به عنوان مثال، شما ممکن است تصمیم بگیرید که موضوع خود را به «بهترین کفش برای دوی ماراتن» یا «طول عمر کفشهای دومیدانی» محدود کنید.

آموزش تولید محتوا

۲٫ برای کلمات کلیدی تحقیق کنید.

مرحله اول آموزش تولید محتوا : کلمات کلیدی، کلمات و عبارات تایپ شده درون موتورهای جستجو هستند. آنها موضوعاتی هستند که مردم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در موردشان هستند. خریدار شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کند؟ کدامیک از آنها با صنعت شما ارتباط دارد؟

اگر به دنبال تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای شروع کارتان هستید، می توانید از Moz’s Keyword Explorer استفاده کنید. اکسپلورر کلید واژه موز، ابزاری است که با صرفه جویی در وقت به شما کمک می کند، کلمات کلیدی مناسب را پیدا کرده و کارتان را سازماندهی کنید.

بهینه سازی مقالات برای کلمات کلیدی خاص، به این معنا نیست که تا حد امکان مطلب را با کلمات کلیدی پر کنید. امروزه، این کار در واقع به بهینه سازی موتور جستجوگر(سئو) شما آسیب می زند، زیرا موتورهای جستجو این تراکم کلمات کلیدی را در نظر می گیرند.
کلمه کلیدی خود را با یک آهنگ طبیعی در سراسر پست و در هدرها بکار ببرید. این بدان معناست که کلمات کلیدی را به میزان کافی در کپی خود قرار دهید، اما فقط به روش طبیعی و خواننده پسند. پس، در زمینه کلمه کلیدی، از حد عبور نکنید که دچار ریسک مجازات نشوید.

هر زمان که محتوایی ایجاد می کنید، اولویت شما باید آموزش دادن و الهام بخشیدن به مخاطبانتان باشد، نه اینکه چند بار می توانید یک کلمه کلیدی خاص را در یک صفحه وارد کنید. به جای نوشتن بیش از حد برخی کلمات مشابه، از مترادف های آن استفاده کنید تا مطلب را تازه و قابل خواندن نگه دارید.

تحقیق کلمات کلیدی

۳٫ یک کلمه کلیدی طولانی را ایجاد کنید

یک قاعده خوب این است که برای هر پست تنها از یک کلمه کلیدی دم بلند یا long-tail keyword استفاده کنید. کلمات کلیدی طولانی، یک عبارت جستجوی بسیار هدفمند هستند که سه یا چند کلمه را شامل می شوند. آنها اغلب حاوی یک واژه اصلی هستند که عبارتی عمومی تر هستند. آن عبارت کلیدی یا اصلی که انتخاب می کنید باید با موضوعاتی که مایلید کسب و کار و وب سایت تان با آنها شناخته شوند، هم راستا باشد به عنوان مثال، اگر می خواهید کسب و کارتان برای اصطلاحات سئو مثل “اسنیپت های برجسته” شناخته شود، پس یک مقاله در مورد “چگونگی بهینه سازی برای اسنیپت های برجسته ی گوگل”، بنویسید.

کلمات کلیدی بلند

اما چرا باید برای عناوین مقالات، بر روی کلمات کلیدی دم بلند تمرکز کنیم؟ این کلمات کلیدی طولانی که اغلب براساس یک سوال مطرح می شوند، پست شما را بر اهداف خاص مخاطبان تان متمرکز می کند. بازدیدکنندگانی که عبارات طولانی را جستجو می کنند، احتمال بیشتری دارد که کل پست را بخوانند و سپس به دنبال اطلاعات بیشتری از شما باشند. به عبارت دیگر شما ترافیک درستی را به سمت وب سایت خود هدایت خواهید کرد.

اگر برای کسب ایده، از طوفان مغزی استفاده کنید، فرصتی عالی ایجاد خواهد شد تا فهرستی طولانی از ایده ها تهیه کنید، و موضوعاتی که می توانید پوشش دهید را شناسایی کنید. این روش، به ایجاد یک استراتژی وبلاگ نویسی طولانی مدت کمک می کند، و لیستی از موضوعاتی ایجاد خواهد کرد که از یک تبدیل خاص پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال، اگر یک کتاب الکترونیکی دارید که می خواهید آن را تبلیغ کنید، ابتدا لیستی از چند ایده برای مقاله نویسی تهیه کنید که محتوای این راهنما یا کتاب را پشتیبانی کند. به این ترتیب، اگر کسی مقاله شما را پیدا کند و محتوای آن مفید را در نظر بگیرد، احتمال اینکه آنها بروی یک دکمه دعوت به عمل، یا CTA، برای دسترسی به یک پیشنهاد مرتبط کلیک کنند، افزایش می یابد.

۴٫ کلیدواژه های طولانی را به یک عنوان خوب تبدیل کنید

به شیوه ای که خودتان مطالب را به صورت آنلاین می خوانید، فکر کنید. قبل از اقدام به خواندن کل مطلب، اول عنوان ها را می خوانید. اما آن مطلب باید اول نظر شما را جلب کند، به ویژه وقتیکه اولین گزینه ای باشد که توجه خوانندگان را به طرف خود جلب می کند.

کارتان را با ایجاد یک عنوان کار(working title) برای مقاله خود شروع کنید.

عنوان کار چیزی است که هنگام شروع نوشتن پست خود روی آن ” کار” می کنید. از اینجا شروع کنید تا موضوعتان را محدودتر کرده و بر یک زاویه تمرکز کنید. یک اصطلاح وسیع، مانند “رسانه های اجتماعی”، می تواند ایده های متعددی از مقالات را در ذهن پرورش دهد. اما یک عنوان کار مثل “کانال های رسانه های اجتماعی برتر برای ویدیوهای زنده در سال ۲۰۱۹” هم طولانی است و هم خاص.

عنوان کار(working title)

زمانی که این بخش را تکمیل کنید، هر لحظه در پروسه مقاله نویسی خود، نمی توانید به این عنوان برگردید تا آن را با مسیری که در پست پیش رفتید، اصلاح کرده و هم تراز کنید.

تقریباً برای  هر قطعه محتوا، حداقل ۵-۱۰ عنوان مختلف فراهم کنید. قانونی بگذارید که حداقل پنج دقیقه برای هر یک از عناوین، طوفان مغزی انجام دهید. و هنگامی که لیستی تهیه کردید، برای دریافت نظرات، آن را برای یک همکار نیز ارسال کنید.

عنوان پست

همچنین، ارزش پست تان را در عنوان به وضوح نشان دهید. عنوان شما باید به خوانندگان و موتورهای جستجو در درک موضوعیت پست تان کمک کند. انتظارات صحیحی ایجاد کنید – خواننده از پست وبلاگ شما چه چیزی کسب خواهد کرد؟ چه اطلاعاتی پوشش داده می شود؟ پست وبلاگ تان از چه فرمتی استفاده خواهد کرد؟

در این مثال، عنوان پست وبلاگ به صراحت به شما می گوید که قرار است در مورد چگونگی ایجاد یک Infographic مطلبی بخوانید. علاوه بر این، انتظاراتی به وجود می آورد که این پست تنها یک ساعت طول می کشد و در ضمن بیان می کند که قالب های رایگان نیز در ادامه وجود دارد. شما دقیقا می دانید که از این پست وبلاگ چه دریافت خواهید کرد- چقدر برای شما ارزشمند است و چه اطلاعاتی را شامل می شود.

عنوان نویسی پست

هنگامی که بحث از هنر عنوان نویسی مقاله به میان آمد، HubSpot تحقیقاتی انجام داد و بررسی کرد که عناوین ش چقدر خوب عمل کرده اند. در راستا اصولی یافت شد:

۱٫ طول ایده آل برای عنوان یک مقاله  ۶۰ کارکتر است.
۲٫ تیترها یا عناوینی که بین ۸ تا ۱۲ کلمه هستند، بیشتر در توییتر به اشتراک گذاشته می شوند.
۳٫ تیترهایی که بین ۱۲ تا ۱۴ کلمه هستند، اغلب در فیس بوک لایک می شوند.

HubSpot همچنین دریافت که تیترهایی که با یک توضیح در پرانتز پایان می یابند – مانند مثال قبلی با “۱۵ قالب اینفوگرافیک رایگان ” درون پرانتز انتهای پست – ۳۸٪ بهتر از سایر عناوین عمل می کنند.

آیا عنوان تان بیش از حد طولانی شد؟ اشکالی ندارد. ابتدا مظمئن شوید که عنوانتان برای خواننده مناسب باشد. هنگامی که یک عنوان طولانی دارید، ایده خوبی است که کلمه کلیدی اولیه خود را (به عنوان مثال عبارت اصلی) در ابتدای عنوان قرار دهید چراکه در غیر این صورت ممکن است آن کلمه، در صفحه نتایج موتور جستجو، کات یا پنهان شود. در مثال زیر، عنوان گرفتار این مشکل شده، اما کلمه کلیدی کانونی، “تجسم داده ها”، در جلو قرار دارد.

کلمه کلیدی اولیه در عنوان

۵٫ URL خود را کوتاه کنید

لازم نیست نشانی اینترنتی(URL) شما دقیقا با عنوان وبلاگ تان مطابقت داشته باشد. در عوض، سعی کنید URL صفحه را بدون از دست دادن محتوای پست، کوتاه کنید. به عنوان مثال، ببینید که URL این پست چقدر کوتاه تر از عنوانش است. به این ترتیب، می توانید محتوا را در طول زمان بدون به روز رسانی URL آپدیت کنید.

url کوتاه

یک نکته ی مهم: از اعداد در نشانی اینترنتی خود استفاده نکنید مانند سال یا مراحل. به این ترتیب، اگر محتوایتان را در آینده به روز کنید، مجبور نیستید URL را تغییر دهید. به روز رسانی URL یک ریدایرکت ۳۰۱ ایجاد می کند. تغییر مسیر ۳۰۱ تغییر مسیری دائمی از یک URL به دیگری است. به روز رسانی ها در URL ها باعث آسیب زدن به SEO شما می شود که قطعاً همچنین چیزی را نمی خواهید.

۶٫ متن alt تصاویر را فراموش نکنید.

موتورهای جستجو فقط به دنبال تصاویر نیستند. در عوض، آنها به دنبال تصاویری هستند که دارای متن alt باشند. از آنجا که موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را همانطور که انسان ها می توانند، ببینند، متن alt تصویر به آنها می گوید که تصویر در مورد چیست- که در نهایت باعث می شود این تصاویر در بخش نتایج تصاویر موتور جستجو رتبه بندی شوند. تصاویر خود را با  کلمات کلیدی طولانی خود بهینه سازی کنید.

alt تصاویر

۷٫ یک توضیحات متا قانع کننده ایجاد کنید.

توضیحات متای شما به موتورهای جستجو و خوانندگان، اطلاعاتی درباره محتوای مقاله تان می دهد. حداکثر طول پیشنهاد شده برای توضیحات متا ۱۵۰ تا ۱۶۰ کاراکتر است. پس هر چه بیشتر از آن باشد، احتمالا کات خواهد شد.

توضیحات متا

با اینکه توضیحات متا ممکن است به طور مستقیم بر روی سئو شما اثر نگذارد، به خاطر داشته باشید که متن آن تاثیر زیادی بر نرخ کلیک خواهد داشت. زیرا اهداف خاص خوانندگان را برآورده می کند. هرچه جذاب تر باشد و هرچه متن بیشتری را شامل شود (که عنوان شما را نیز پشتیبانی کند)، بهتر است. علاوه بر خوانا بودن (قانع کننده و مناسب باشد)، توضیحات متای شما باید شامل نوعی دیگری از کلمه کلیدی طولانی شما باشد. اما به یاد داشته باشید ممکن است که یک موتور جستجو از توضیحات متای شما به عنوان متن توصیفی در نتایج جستجو استفاده نکند. موتورهای جستجو در این موضوع گاهی مسخره عمل می کنند.

توضیحات متا

۸٫ لینک ها را بطور استراتژیک در مقاله خود قرار دهید

همانطور که بازدیدکنندگان بیشتر و بیشتری را به سایت خود جذب می کنید، این افزایش ترافیک به معنای افزایش فرصت ایجاد رابطه، کسب اعتماد و ایجاد سرنخ بیشتر و در نهایت شبکه ای از مشتریان است.

بیایید در مورد استفاده موثر از لینک ها درون مقالات، چند نکته مهم را مرور کنیم.

  • اول، وقتی که یک متن یا عبارت، به نظر مفید آمد یا یکی از ادعاهای شما پشتیبانی کرد، به آن محتوای خارجی(external) لینک دهید.

جذب یک فرد به سایت و جلب اعتماد او، کار و تلاش زیادی لازم دارد. شاید آخرین حرکتی که شما مایل به انجامش باشید این باشد که او را از سایت خود بیرون کنید، مگر اینکه آن لینک خروجی محتوای از شما پشتیبانی کند. من نمی گویم نباید به محتوایی که از خودتان نیست، پیوند دهید، اما این کار را با ذکاوت انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که ارزشش را دارد.

در اینجا یک نکته مثبت وجود دارد: هنگام پیوند دادن به وب سایت های دیگر، کاری کنید که این محتوا در یک پنجره جدید باز شود. به این ترتیب، بدون اینکه افراد را از سایت خود بیرون کرده باشید، برایشان کار مفیدی انجام داده اید.

  • در قدم بعد، به پست های مفید دیگر درون سایت خود(internal) پیوند یا لینک دهید.

اگر در حال تایپ کردن جمله یا پاراگرافی بودید که در پست دیگری از سایت خودتان با جزئیات بیشتری توضیح داده شده، به آن پیوند دهید. این کار به دو روش به شما کمک می کند: از نظر خوانندگان، آنها را تشویق می کند تا سایر مطالب شما را نیز بخوانند؛ و از لحاظ موتورهای جستجو، به آنها اطلاع می دهد که چند محتوای مرتبط دیگر در این سایت وجود دارد. و اگر موتورهای جستجو محتوای اطراف یک موضوع خاص را به عنوان یک منبع معتبر تشخیص دهند، این می تواند به افزایش دید شما در موتورهای جستجو کمک کند.

آخرین نکته: به محتوایی از سایت تان لینک دهید که تبدیل(conversions) به همراه داشته باشد.
هنگامی که موضوع تصمیم گیری در مورد محل قرار دادن CTA در مقاله به میان می آید، چهار مکان برای بررسی وجود دارد. بیایید آنها را مرور کنیم:

اولا، پس از چند پاراگراف ، یک CTA وارد کنید. برای اینکه از حالت فشاری بودن پیشنهادتان اجتناب کنید، سعی کنید به جای استفاده از یک تصویر، از یک CTA با یک متن لینک دار استفاده کنید. مهم این است که این CTA ها را نزدیک بالای صفحه قرار دهید، زیرا شما همیشه نمی توانید روی این موضوع که بازدید کننده کل پست تان را بخواند، حساب کنید: آیا خودتان تا پایان هر پست وبلاگی که روی آن کلیک می کنید را می خوانید؟ احتمالا نه.

 

این مقاله راهم حتما بخوانید : آموزش تولید محتوا با هدف جذب مشتری و افزایش درآمد

 

سپس، یک تصویر یا متن CTA در نزدیکی مرتبط ترین محتوا در قسمت بدنه قرار دهید. بهترین زمان برای حمایت از تبدیل، دقیقاً پس از آموزش است. به عنوان مثال، Townsend Security، که یک تامین کننده امنیت داده ها است، یک تصویر CTA را به یک پادکست دانلودی مرتبط در پست وبلاگ زیر اضافه کرد. ببینید محتوای CTA چطور با محتوای همراهش، مرتبط است.

CTA

بعد، یک تصویر CTA در انتهای هر پست اضافه کنید. اگر کسی پست شما را تا انتها بخواند، پس باید یک گام بعدی مفید به او ارائه دهید. در مثال زیر، این CTA در پایان پست با عنوان “تجسم داده ۱۰۱: چگونگی انتخاب نمودار یا جدول مناسب برای داده های شما” آمده است و در پایین آن، یک CTA برای یک کتاب در مورد نحوه ارائه داده ها فراهم شده که بازدیدکننده نمی تواند آن را نادیده بگیرد.

call to action

گزینه دیگر، از یک پاپ آپ استفاده کنید که خواننده همانطور که صفحه را اسکرول می کند آن را ببیند. این یک راه عالی برای ارائه پیشنهاد شما است که خواننده نتواند از روی آن عبور کند.

اگر واقعا می خواهید کاربران خود را درگیر کنید و یک گفتگوی مفید داشته باشید، می توانید از چت زنده یا chatbot استفاده کنید. Chatbot یک برنامه کامپیوتری است که وظایف خاصی را به طور خودکار انجام می دهد، معمولا این کار را از طریق چت با یک کاربر به کمک یک اتصال مکالمه ای انجام می دهد.

Chatbot

۹٫ از سایر اشکال رسانه ای استفاده کنید تا بازدیدکنندگان تعامل بیشتری داشته باشند.

من همیشه بهترین بخش را برای آخر نگه می دارم. اگر می خواهید افراد با کسب و کارتان در ارتباط باشند، پس اشکال دیگر رسانه مانند پرسش یا ویدیو ارائه دهید.

اضافه کردن یک ویدیو به وب سایت می تواند ۵۳ برابر احتمال جلو آمدن در صفحه نتایج گوگل را افزایش دهد. این امر مخصوصا زمانی مفید خواهد بود که شما ویدیوتان را در بالای صفحه قرار دهید. چرا؟ چرا که اگر مردم زمان خود صرف تماشای ویدیو شما کنند، نرخ پرش(bounce rate) کاهش می یابد. نرخ پرش سایت شما درصد افرادی است که روی یکی از صفحات وب سایت شما فرود آمده و سپس آن را ترک می کنند. آنها روی هیچ چیز دیگری کلیک نمی کنند. فقط به یکی از صفحات شما دسترسی پیدا کرده و سپس به سرعت می روند. داشتن نرخ پرش کم، یک شاخص قوی برای گوگل است که مردم از محتوای شما ارزشی کسب کرده اند یا خیر. و اگر گوگل احساس کند که محتوای شما ارزشی را فراهم می کند، این موضوع می تواند به رتبه بندی صفحات اول برای موضوعات مورد نظر شما منتج شود. برای مثال، این صفحه رتبه ی ۱ را در گوگل برای لیستی از عبارات پربازدید مربوط به یک کامیون تفریحی در اختیار دارد.

تماشای ویدیو

وقتی روی این صفحه کلیک می کنید، متوجه خواهید شد که یک ویدیوی یوتیوب در بالای صفحه قرار دارد که ۴ دقیقه و ۱۳ ثانیه طول می کشد. در بیشتر موارد، اکثر افرادی که از سایت شما بازدید می کنند (۷۹٪ دقیق)، تماشای یک ویدیو برای یادگیری، را به خواندن یک متن طولانی در صفحه ترجیح می دهند. اگر در این مورد کنجکاو هستید، میانگین زمان بازدید یک بازدید کننده در این صفحه پنج دقیقه بوده است.

۱۰٫ با رهبران فکری صنعت کار کنید تا یک داستان قانع کننده ایجاد کنید.

حتی اگر شما در یک موضوع خاص متخصص نیستید، این بدان معنا نیست که نمی توانید چیزی به یاد ماندنی بسازید … منظور من این نیست که دقیقاً آنچه را که در حال حاضر در اینترنت وجود دارد، تکرار کنید. اگر قبلاً این کار را کرده اید، فقط سر و صدا ایجاد کرده و هیچ چیز جدیدی اضافه نکرده اید.

در عوض، هنگام انجام تحقیقات خود، افرادی را که در مورد یک موضوع خاص مطالبی می نویسند، پیدا کنید و کلاه روزنامه نگاری خود را بپوشید. چه چیزی از محتوای آنها برایتان جالب بوده است؟ آیا چیزی به نظرتان می آید که فکر می کنید توضیح و باز کردن بیشتر آن مفید خواهد بود؟ سوالاتی مانند این می تواند منجر به یک زاویه جدید برای یک ایده ی وبلاگ شود – مثل اضافه کردن بحثی جدید به یک مکالمه.

نتیجه

و تمام! ۱۰ راهکاری که می توانید برای ایجاد طرح بعدی تان از آن استفاده کنید. هنگام ایجاد و بهینه سازی مقاله هایتان، این نکات را در ذهن داشته باشید، در این صورت مطمئن خواهید شد که بیشترین نتیجه را از تلاش های وبلاگ نویسی کسب و کار خود دریافت می کنید.

منبع

 

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *