گوگل Fly Labs را خرید

ویرلن : فلای لبز، شرکتی نوپا در زمینه ویرایش تصویر و ویدیو اعلام کرده که از این به بعد در مالکیت گوگل خواهد بود. این شرکت اعلام کرده که به زودی به تیم گوگل در مانتین ویو کالیفرنیا خواهد پیوست. هنوز به طور مشخص اعلام نشده که این تیم قرار است چه کاری برای گوگل انجام دهد، البته این شرکت گفته که پروژه گوگل photos به خوبی با دستاوردهای ما در فلای لبز همخوانی دارد.

این شرکت گفته همیشه این هدف را داشته تا به کاربران امکان تهیه بهترین تصاویر و ویدیوها را بدهد و به همین منطور ابزارهایی را برای کنترل خلاقانه فیلم و عکس های کاربرانش ساخته است. براساس اعلام این شرکت، اپلیکیشن های آن بیش از سه میلیون بار و در بیش از ۱۵۰ کشور دانلود شده است.

این تیم بیانیه ای را در همین زمینه منتشر کرده است:

ما از اینکه هدف مان را با همکاری گوگل دنبال خواهیم کرد خوشحال هستیم. گوگل photos محلی است برای نگهداری خاطرات ما، که فناوری های یادگیری و بصری ماشینی آن را تکمیل می کنند. این پروژه به خوبی با دستاوردهای ما در فلای لبز همخوانی دارد و ما تصمیم داریم از فناوری های خود در گوگل photos نیز استفاده کنیم. ما تصمیم داریم سرویس گوگل را نیز مثل اپلیکیشن های خودمان جان دوباره ای ببخشیم.

در پایان، این شرکت وعده داده که تا سه ماه آینده همچنان دانلود رایگان اپلیکیشن هایش از اپ استور ممکن باشد. با این حال، این اپلیکیشن ها دیگر به روز رسانی نخواهند شد و پس از حذف آنها از اپ استور، تنها افرادی که از پیش آنها را دانلود کرده اند می توانند از آن استفاده کنند.

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.