۸ جاذبه گردشگری جدید که امسال افتتاح می‌شود

با آغاز سال جدید میلادی ،جاذبه های گردشگری متفاوتی هم منتظر هستند تا در تقویم افتتاحیه سال ۲۰۱۶ جای بگیرند.

به گزارش “ویرلن” به نظر می رسد که سال ۲۰۱۶ میلادی ،سال پُر و پیمانی برای افتتاح تازه ترین جاذبه های گردشگری خواهد بود.

در ادامه ۸ مکان تازه به شما معرفی می شوند که به زودی افتتاح خواهند شد:

لوور در ابوظبی
موزه لوور

لوور این بار اما در ابوظبی!این موزه در فضایی ۲۴ هزار مترمربعی پس از ۵ سال ساخت و ساز ،تا اواخر سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.به غیر از هزینه ساخت،مبلغ ۵۲۵ میلیون دلار فقط برای استفاده از نام “لوور” و ۷۴۷ میلیون دلار دیگر برای مبادلات هنری ،نمایشگاههای خاص و مشاوره به موزه لوور پربازدیدترین موزه جهان واقع در پاریس پرداخت شده است.


 

دیزنی لند شانگهای
دیزنی لند شانگهای

دیزنی لند شانگهای که اوایل سال ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد ، با هزینه ۵٫۴ میلیارد دلار ساخته شده است.انتظار می رود که در نخستین سال تاسیس این پارک ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفر گردشگر از آن بازدید کنند.


موزه هنرهای مدرن
موزه هنرهای مدرن

(SFMOMA)موزهنرهای مدرن سانفرانسیسکو ،۱۴ ماه می سال ۲۰۱۶ در منطقه “سوما” افتتاح خواهد شد.قرار است ۲۶۰ اثر هنری برجسته برای شروع در موزه به نمایش درآید.


دارلینگ هاربر

دارلینگ هاربر

منطقه دارلینگ هاربر واقع در سیدنی استرالیا با انجام تغییرات اساسی در دسامبر ۲۰۱۶ به روی عموم بازگشایی می شود.بزرگترین هتل لوکس شهر واقع در منطقه روستایی-شهری و میدان دارلینگ در کنار کافه و مغازه ای مختلف جاذبه گردشگری سیدنی خواهد شد.

 


مواجهه با کشتی نوح

مواجهه با کشتی نوح

پارک متفاوت و هیجان انگیز “آرک انکونتر”(مواجهه با کشتی نوح) ۷ جولای در کنتاکی-آمریکا- به عنوان یکی از بزرگترین سازه های چوبی دنیا افتتاح خواهد شد.هزینه ساخت این پارک ۹۲ میلیون دلار بوده و انتظار می رود که در سال اول ۱٫۶میلیون دلار بازدید کننده داشته باشد.


شهر فستیوال دوحه
شهر فستیوال دوحه

این مجموعه دارای ۵۵۰ مغازه ،۱۰۰ کافه و رستوران ،یک هتل و دو پارک بزرگ و همچنین پارک برفی است.این مجموعه در سپتامبر ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.(دوحه،قطر)


موزه فوتبال فیفا

موزه فوتبال فیفا

موزه فوتبال فیفا اوایل سال ۲۰۱۶ در زوریخ –سوئیس- افتتاح خواهد شد.۱۷۷ میلیون دلار امکانات برای برگزاری بیش از یک هزار نمایشگاه ورزشی هزینه شده است.


 

 

مجموعه پارک و اقامتگاههای دبی
مجموعه پارک و اقامتگاههای دبی

این مجموعه بزرگ در فضایی ۲٫۳ میلیون متر مربعی و با هزینه ۲۰۸ میلیون دلار اکتبر ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد.این مجموعه دارای ۱۰۰ جاذبه است و انتظار می رود ۶٫۷ میلیون نفر در سال اول از آن بازدید کنند.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟