جاذبه گردشگری هامبورگ

به گزارش ویرلن:

هامبورگ (به آلمانی: Hamburg)، دومین شهر بزرگ آلمان و همچنین ششمین در اتحادیه اروپا است. هامبورگ همچنین، دومین شهر بزرگ بندری در اتحادیه اروپا میباشد.
هامبورگ یک شهرایالتی است، یعنی یکی از شانزده ایالت آلمان نیز به شمار میآید . مساحت آن ۷۵۵ کیلومتر مربع می باشد.
جغرافیای هامبورگ:
هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتلاند قرار دارد.که در جنوب آن اروپای قاره ای در شمال منطقه اسکاندیناوی در غرب دریای شمال و در شرقدریای بالتیک قرار دارد. هامبورگ بر روی رود البه قرار دارد که از تقاطع آلستر و بیله تشکیل می شود. هامبورگ دارای آب و هوای اقیانوسی است که تحت تاثیر اقیانوس اطلس است.
آب و هوای هامبورگ :
هامبورگ از آب و هوای خشکی برخوردار نیست . معمولا بادهای غربی متداول ، هوای مرطوب دریا را از دریای شمال با خود می آورند. تابستان با هوای گرم عجین شده و دمای هوا را تا ۳۰ درجه سانتی گراد بالا می برد و در زمستان هوای سردی را بین ۱۰- و۲۵- درجه سانتیگراد به همراه می آورد . در بعضی از روزهای سرد زمستان به رغم وجود نمک و حرکت شدید رودخانه Elbe ، این رودخانه و دریاچه های Alter در مرکز شهر هامبورگ شروع به یخ زدن می کنند تا جایی که جمعیت بسیاری را جهت بازی اسکیت روی یخ از منازلشان به بیرون می کشند .
جاذبه های دیدنی هامبورگ:
پارک گلها ، برج تلویزیونی ، کلیسای شهر، دریاچه آلستر، رصد خانه هامبورگ، شهرک بندری هافن سیتی و ساختمان قدیمی
مساحت هامبورگ :

۷۵۵ کیلومتر مربع
برای مشاهده اطلاعات هتل هامبورگ، راهنمای جاذبه های تور هامبورگ، و گرفتن قیمت هتل های هامبورگ، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل هامبورگ، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

برای مشاهده اطلاعات هتل  هامبورگ، راهنمای جاذبه های تور هامبورگ، و گرفتن قیمت هتل های  هامبورگ، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل  هامبورگ، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟