با پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به استقبال بهار می رویم

عید نوروز فرصت مناسبی برای مسافرت است. اگر به هر دلیلی، تصمیم به مسافرت گرفته اید و یا در نظر دارید برای مدتی از محل اقامت تان دور شوید به این نکات توجه کنید. قبل از هر تدارکی برای سفر، تهیه بلیط باید دغدغه اصلی شما باشد، چون در بازه زمانی نزدیک عید این موضوع اهمیت خود را بیشتر به شما نشان خواهد داد. سوالی که بلافاصله در سفرهای نوروزی به ذهن شما خطور خواهد کرد این است که آیا در شلوغی و ازدحام روزهای پایانی سال بلیط مناسبی برای سفرتان پیدا خواهید کرد؟ برای پیدا کردن جواب این سوال و نکات مهم دیگر در این زمینه و همچنین در مورد سفرهای نوروزی در ادامه با ما همراه باشید.

این دغدغه برای مسافرینی که با اتوبوس سفر می کنند بارها پیش آمده است و تجربیات خوبی از خرید های روزهای پایانی سال نداشته اند، چون نتیجه این خریدها متناسب با آنچه انتظار داشتند نبوده و گاها به دلیل ازدحام و شلوغی های روزهای پایانی سال و کثرت سفرهای نوروزی نتوانسته اند بلیط مورد نظرشان را پیدا کنند. ما اطلاعاتی از سیستم پیش فروش اینترنتی و حضوری بلیط های نوروزی در اختیار شما قرار می دهیم که دیگر دغدغه خرید بلیط اتوبوس در روزهای پایانی سال را نداشته باشید و با خاطری آسوده آماده سفر نوروزی شوید.

۱

تقریبا یکی دو هفته قبل از شروع سال نو و عید نوروز، امکان خرید بلیط به صورت حضوری از شرکت های مسافربری و یا پایانه ها برای مسافران فراهم می شود. اما سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای چند سال پیش طرح پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس را به طور رسمی در دستور کار شرکت ها قرار داد و پیش فروش اینترنتی بلیط های اتوبوس نوروزی بر فروش حضوری مقدم شمرده شد. پس از تصویب این طرح،  ابتدا بلیط های نوروزی از طریق اینترنت پیش فروش می شوند و در ادامه با گذشت تقریبا یک تا دو هفته (که در سال های گذشته به این صورت بود) از فروش اینترنتی، اجازه فروش حضوری بلیط های اتوبوس نوروزی به صورت مستقیم از خود شرکت های مسافربری نیز داده می شود. در بازه زمانی که جهت پیش فروش اینترنتی بلیط اتوبوس ارائه شده، خدمات پیش فروش بلیط اتوبوس نوروزی به صورت حضوری فراهم نخواهد شد و در صورت مراجعه حضوری شما به شرکت مسافربری خدمات مورد نظر  به شما ارائه نخواهد شد.

سامانه سفر۷۲۴ علاوه بر اینکه مورد تایید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشدف مرجع کامل و جامعی برای فروش و همچنین پیش فروش اینترنتی بلیط نوروزی اتوبوس می باشد. پس از اعلام تاریخ  پیش فروش که امسال اول اسفندماه می باشد، امکان پیش خرید اینترنتی بلیط اتوبوس نوروز ۹۶ مهیا می گردد.

شما با پیش خرید اینترنتی نوروزی و یا خرید بلیط در ایام عادی نه تنها می توانید بلیط اتوبوس دلخواه خود را به شهرهای داخلی تهیه کنید، بلکه از طریق سامانه سفر۷۲۴ می توانید بلیط اتوبوس شهرهای کشورهای خارجی از قبیل ایروان، استانبول، ترابزون، ارزروم، باکو و … را نیز خریداری کنید.

۲

جشنواره نوروزی خرید بلیط اتوبوس

با خرید بلیط اتوبوس و وارد کردن شماره بلیط در سایت سفر۷۲۴ میتوانید درجشنواره نوروزی سفر۷۲۴ و شرکت استیلون (تولید کننده لوازم خانگی) شرکت کنید و به قید قرعه کشی جوایز ارزنده ای از قبیل ۲۰ عدد یخچال ۶ فوت استیلون، یک عدد یخچال فریزر ۲۲ فوت استیلون و ۱۰۰ بسته سفر یک ساله برنده شوید.

۳

زمانی که بلیط نوروزی خود را به صورت اینترنتی و قبل از زمان مسافرت تهیه می کنید، با خیال راحت می توانید به کارهای دیگرتان بپردازید. هتل تان را با خیال راحت رزرو کنید. به بررسی شهرهایی که در مسیرتان قرار دارد بپردازید و هر انچه در سفر نیاز دارید را چک و بررسی کنید، چون خیالتان آسوده است که اولین قدم سفر را همان ابتدا برداشته اید.

safar724.com

 

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟