پیشگیری از سرماخوردگی با بوییدن این گل

بوئیدن عطر‌های گرم مانند بوییدن گل نرگس در فصل زمستان بسیار به پیشگیری از سرماخوردگی کمک می‌کند چرا که قوت بالایی در تحلیل مواد زائد مغز دارد.
افرادی که مستعد سرماخوردگی هستند از رفتن به محیط‌هایی که افراد زیادی در آنجا تجمع دارند, پرهیز کنند.

برای پیشگیری از سرماخوردگی می‌توان یک پیاز و سیر را به مدت ۲۴ ساعت در دوغ بخیسانند و بعد از گذشت یک شبانه روز ابتدا سیر و پیاز را خورده, سپس دوغ را بعد از آن بخورند.

بوئیدن از عطر‌های گرم مانند بوییدن گل نرگس در فصل زمستان بسیار به پیشگیری از سرماخوردگی کمک می‌کند چرا که قوت بالایی در تحلیل مواد زائد مغز دارد.
خوردن گل قند بعد از غذا و در فصل زمستان بدن را از بیماری حفظ می‌کند, گل قند عسلی برای سردمزاجان، پیران و افرادی که رطوبت غالب در مغز دارند, بسیار مفید است.

گل قند عسلی برای افرادی که دچار دردهای مفصلی هستند و در زمستان تشدید پیدا می‌کند, بسیار مفید است. افراد برای تهیه معجون گل قند عسلی در داروخانه‌ها و عطاری‌ها مراجعه کنند.

یکی از علت‌های گرسنگی غذا غذا خوردن بیش از حد غذاست. افراد غذاهایی بخورند که قوی و کم حجم باشد.

یک دستیار تخصصی طب سنتی بیان داشت: غذاهایی بخورند که ۵ گروه موادغذایی در آن باشد, خاگینه ترکیبی از آرد به علاوه عسل یا شیره انگور است که با آرد با روغن و کمی عسل یا شیره انگور روی حرارت دهند و تخم مرغ را به آن اضافه کنند و با نان سنگک بخورند, این غذا از گرسنگی زود هنگام پیشگیری می‌کند.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟