به قیمت‌ترین پروازهای چارتر استانبول را از علی بابا بخرید

استانبول شهری پرتکاپو، با فرهنگی غنی، مقصد بی‌نظیری برای مسافران و گردشگران در ترکیه است.

شهر استانبول به واسطه قرار گرفتن میان آسیا و اروپا به عنوان محلی آمیخته شده از فرهنگ شرق و غرب، شناخته می شود. این فصل به دلیل حجم کمتر مسافران مقصد مناسبی برای آن دسته از مسافرانی است که دوست دارند در روزهای خلوت‌تر به این شهر سفر کنند. بنابراین برای باخبر شدن از آخرین وضعیت قیمت بلیط تهران استانبول، بهترین روش جستجوی آنلاین از یک سامانه معتبر آنلاین خرید بلیط هواپیما است.

سایت علی‌بابا معتبرترین سامانه‌ی خرید آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی است که توانسته برای اولین بار این امکان را برای مسافران فراهم کند که بلیط پروازهای خارجی خود را به صورت تمام آنلاین و با استفاده از کارت شتاب و به ریال خریداری کنند.

اگر شما در این زمان از سال به دنبال خرید بلیط ارزان تهران آنتالیا و یا استانبول هستید می‌توانید با مراجعه به سامانه‌ی علی‌بابا در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین کنید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده می‌شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب کنید.

در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت استانبول هستید و یا دلتان می‌خواهد با ایرلاین خاص و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می‌توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف‌ها یا پرواز مستقیم / غیر مستقیم، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه‌ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

بای یافتن بهترین قیمت نیز می‌توانید از تقویم قیمتی که مناسب‌ترین قیمت‌ها در روزهای قبل و بعد از تاریخ انتخابی شما را نمایش می‌دهد، استفاده کنید.

شما حتی می‌توانید برای خرید بلیط رفت و برگشت استانبول چارتر نیز به این سامانه مراجعه کنید چرا که علی‌بابا ارائه دهنده معتبرترین پروازهای چارتری در مسیر استانبول است. پشتیبانی ۲۴ ساعته و همیشه آگاه علی‌بابا در هرکجا با شما همراه است و در صورت بروز مشکل احتمالی پاسخگوی شماست.

 

 

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟