ورزش‌های آبی ‌مهیج در تور تایلند

همه ما عاشق هیجان تفریح و ورزش‌های آبی هستیم و یکی از انگیزه های ما از سفر به جزیره‌ها و شهرهای ساحلی همین برنامه‌های تفریحی در دریاست .

جزایر تایلند با زیباترین طبیعت و جذاب ترین تفریح های آبی مورد علاقه توریست‌های تمام دنیا قرار گرفته است . مسافران از سراسر دنیا به تایلند سفر می‌کنند و از تور‌ های ورزشی متنوعی مانند موج سواری ، غواصی ، جت اسکی ، ماهیگیری ، قایق سواری ، باد سواری و … در ساحل پاتایا، بانکوک و پوکت لذت میبرند.
با ویرلن همراه باشید تا با تفریح های آبی در تایلند بیشتر آشنا شوید :

موج سواری

روش ساده‌ای از موج سواری با تخته و بادبان را یاد بگیرید تا در سفر به پاتایا و پوکت از موج سواری لذت ببرید .

ویک-بردینگ-۸۰۰x450
پاراسیلینگ یا چتربازی با قایق

چتربازی پاراسلینگ را شاید در شهرهای شمالی یا کیش تجربه کرده باشید ، واقعا حس پرواز بروی سواحل زیبای پوکت و پاتایا تایلند باید زیبا باشد . اگر قبلا تجربه چتربازی با قایق را ندارید نگران نباشد چون نیاز به مهارت خاصی ندارد .

پاراسلینگ-۸۰۰x450

غواصی

زیباترین مرجان‌های دنیا و عجیب ترین ماهی‌های رنگارنگ را میتوانید با غواصی در سواحل تایلند از نزیدیک ببینید و یک خاطره بسیار متفاوت را از تور تایند برای خود بسازید.

اسنورکلینگ-۸۰۰x450

 

ویک بردینگ

ویک بردینگ ترکیب اسکی روی آب و موج‌سواری با تخته است، بصورتی که شما در حالی که با طناب الکتریکی ( قابل کنترل ) به پشت یک قایق بسته شده اید روی آب اسکی می‌کنید .

ویک-بردینگ-۸۰۰x450

 

کایاک سواری

اگر به تور تایلند رفتید و اهل هیجان هم هستید ، کایاک سواری در رودخانه‌های خروشان تایلند را از دست ندهید . در این ورزش دو نفر در کایاک می‌نشینند و پارو میزنند .

کایاک-سواری-۸۰۰x450

 

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟