هیجان را در زیپ لاین رامسر تجربه کنید + عکس

زیپ لاین تله کابین رامسر Zip Line
اوج هیجان و لذت را با سافاری جنگل تجربه کنید…
زیپ لاین یک سرگرمی پرهیجان است که این روزها توجه جوانان زیادی را به خود جلب کرده است. مسافران با استفاده از هارنس(تونیک صخره نوردى) و تسمه و کارابین به قرقره متصل مى شوند. قرقره روى سیم بکسلى که بین دو نقطه متصل شده، قرار مى گیرد و مسافران در حالت معلق مسیر زیپ لاین را با سرعت طى میکنند. سرعت توسط مسافران قابل کنترل نیست و سرعت بستگى به اختلاف ارتفاع نقطه مبدا و مقصد دارد.
از لحاظ ایمنی همه جوانب درنظر گرفته شده و لباس مخصوص(هارنس)، کارابین، دستکش و کلاه ایمنی به مسافران داده میشود.
زیپ لاین تله کابین رامسر یکى از مهیج ترین قسمت هاى مجموعه تفریحى تله کابین رامسر است که در سایت بالاى کوه و لابه لاى درختان جنگل ایلمیلى قرار دارد. این سافارى پرهیجان بطول ۴۵٠متر است که از سه خط زیپ و دو پل معلق چوبى تشکیل شده است. مسافران بعد از طى کردن هر زیپ لاین، پیاده شده و از روى پل معلق باریک چوبى که از روى دره رد مى شود گذشته و به زیپ لاین بعدى مى رسند. مسافرانى که متقاضى استفاده از این سافارى پرنشاط هستند پس از آموزشى مختصر و پوشیدن لباسهاى مخصوص آماده هستند تا لحظاتى فراموش نشدنى را تجربه کنند.
آدرس:  مازندران – رامسر کیلومتر۵ غرب رامسر، مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز(تله کابین رامسر)

 

زیپ لاین تله کابین رامسر-۴

زیپ لاین تله کابین رامسر-۳

زیپ لاین تله کابین رامسر-۲

زیپ لاین تله کابین رامسر-۱

COMMENTS

  • <cite class="fn">sina</cite>

    زیباتر و بکر تر از آن در چند قدمی اش هست یعنی روستای بکر و بهشت شمال <>.حتمآتشریف بیاریدو از زیبایی هایدانگهدار خدادادی اش لذت ببرید .منتظرتونیم .خدانگهدار

  • <cite class="fn">sina</cite>

    بهشت شمال

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.