هیجان انگیز ترین روش ترانسفر هتل

به راستی فکر می کنید هیجان انگیزترین راه رسیدن به هتل چگونه است ؟ در فهرست زیر نگاهی داشته ایم به چند مورد از هیجان انگیز ترین شیوه های رسیدن به هتل .

عمان،هتل Six Senses Zighy Bay

به گزارش ویرلن ؛اگر قایق های با موتور جت و یا جیپ سواری از میان کوه ها و صحراها ، به نظر شما به اندازه کافی جذاب نیستند ، شما می توانید یک ورود دراماتیک از ارتفاع ۲۰۰۰ فوتی با یک پالاگلایدر داشته باشید . six-senses-resorts-600x350

مالدیو،جزیره Dhoni

می خواهید به یک جزیره خصوصی بروید ، می توانید با یک پرواز ۲۵ دقیقه ای از پایتخت مالدیو به آنجا برسید و یا یک دریانوردی ۵ ساعته با کشتی های چوبی سنتی به اسم Dhoni را تجربه کنید ! انتخاب با شماست.

dhoni-island-600x350

هنگ کنگ ، هتل Peninsula

این هتل تنها هتل هنگ کنگ با باند مخصوص هلیکوپتر است و مهمانان می توانند از فرودگاه هنگ کنگ تا هتل را با هلیکوپتر برند Aerospatiale تفریح کنند .

peninsula-hong-kong-600x350

انگلستان ، هتل Burgh Island

با این تراکتور دریایی هیدرولیک می توانید در مسیر گذرگاهی که با جذر و مد دریا شکل می گیرد به هتل برسید . این هتل به سبک Art Deco  طراحی شده است و در سواحل Devon جنوبی با فاصله چند دقیقه ای از جذر و مد کامل دریا قرار گرفته است.

burgh-island-600x350

دوبی ، هتل Jumeirah Burj Al Arab

بازدید کنندگان می توانند در امتداد خلیج زیبای فارس با هر نوع خودرو لوکسی که درخواست کنند به هتل برسند ( بعضی ها علاقه مند به  BMW سری ۷ هستند و بعضی دیگر Rolls Royse Phantom را ترجیح می دهند )

Untitled-1

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.