هتل ۵ ستاره با طرح کشتی در مازندران + عکس

نخستین هتل ۵ ستاره با طرح کشتی در سلمانشهر مازندران ساخته می‌شود.

به گزارش ویرلن ، طی مراسمی قرارداد مشارکت و مدیریت مابین شرکت بین‌المللی ملیا اسپانیا و مجموعه هتل ۵ ستاره بین‌المللی قو الماس خاورمیانه برای ساخت نخستین هتل ۵ ستاره با طرح کشتی در شهر سلمانشهر مازندران منعقد شد.

این هتل به عنوان نخستین هتل ۵ ستاره بین‌المللی در ایران به حساب می‌آید که تا سال آینده در سلمانشهر مازندران ساخته می‌شود.

ساخت این هتل با مدیریت شرکت معتبر و جهانی “ملیا” اسپانیا صورت می‌پذیرد که از معتبرترین شرکت‌های هتل‌داری اروپا است .

 

شرکت بین‌المللی ملیا اسپانیا حدود ۳۷۵ هتل ساحلی در جهان دارد و هتل‌ ۵ ستاره قو الماس خاورمیانه نیز به عنوان سیصد و هفتاد و ششمین هتل ساحلی و به نوعی نخستین هتل از این نوع هتل‌ها در ایران ساخته می‌شود.

براساس تفاهم‌نامه با شرکت ملیا اسپانیا طی ۵ سال آینده ۱۰ هتل دیگر با استانداردهای روز جهان در ایران می‌سازیم، و این هتل‌ها در استان‌های تبریز، تهران (دو هتل)، گیلان، مشهد و اصفهان ساخته می‌شود.

دولت همانطور که از سرمایه‌گذاران خارجی حمایت می‌کند باید از سرمایه‌گذار داخلی نیز به خصوص در عرصه گردشگری حمایت کند، از جمله می‌تواند وام‌های کم بهره در اختیار سرمایه‌گذاران و کارآفرینان داخلی قرار دهد.

۱۴۱۸۶۳۸۴۶۹

هتل ۵ ستاره قو الماس خاورمیانه در ۳۵ طبقه و دارای ۲۴۰ سوئیت و بیش از ۱۰۰۰ تخت تا یک سال آینده ساخته می‌شود و با امضای این تفاهم‌نامه بین ایران و اسپانیا در حوزه ساخت و مدیریت هتل مسلماً بهترین پیام برای جهانیان خواهد بود، مبنی بر اینکه ایران خود را آماده پذیرایی از گردشگران دنیا با بهترین استانداردهای روز دنیا کرده است.

منبع:خبرگزاری تسنیم

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

دیدگاه ها

  • علی اکبرشهرکی

    جاذبه های گردشگری ایران بیشماراست ولی سواحل جنوبی کشورمخصوصاً منطقه چابهاروسواحل مکران بکروبینظیراست درزمانی که بیشترنقاطدنیا ازشدت سرماغیرقابل تحمل است این سواحل وزیبائی های آن میتواند هرگردشگری را مجذوب خودش کند، کوههای زیبای مینیاتوری ومیامریخی دریکسو واقیانوسودریای زیبا که یرای موج سواران بهشتی بینظیر ایت ازسوی دیگروطبیعت دلنشین وزیبای آن برای گردشگران داخلی وخارجی مخصوصاً روسیه وکشورهای سرد سیردنیا روئیایی خواهد بود

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟