محصول جدید Nike برای خنک کردن سر ورزشکاران

به گزارش ویرلن ؛در حالی که بسیاری از ورزشکاران هنوز از بطری آب برای خنک کردن سر خود استفاده می کنند، ساخته جدید آزمایشگاه تحقیقات شرکت نایک ( NSRL) نوعی تکنولوژی فوق العاده و فراتر از ذهن را نشان می دهد. این کمپانی کلاه مخصوصی را طراحی نموده که در آن از مایعی برای کاهش حرارت سر ورزشکاران استفاده شده است. هرچند که این کلاه بیشتر شبیه فیلم های علمی-تخیلی است اما در واقع ساختار ساده ای دارد. لایه داخلی این دستگاه توسط آب خنک بدون نشتی پر شده و قاب داخلی آن بالای سر و دور چشم ها را فرا می گیرد که با فشار دادن دکمه ای در بالای آن به سمت پوست، سیستم خنک کننده کار می کند. این نمونه بر اساس ساخته قبلی شرکت PreCool Vest ساخته شده. در آن نمونه ازاصول مشابه استفاده شده بود، استفاده از شبکه های فلزی مثلث آب و یخ برای خنک کاری. اما محصول جدید نایک دو تا پنج برابر برای خنک کاری قوی تر شده بنابراین دستگاه قوی تری به نظری می رسد.

این محصول که با مشارکت اشتون ایتون، قهرمان دو و میدانی المپیک ساخته شده و برای کمک به ریکاوری محصول ایده آلی به نظر می آید، تنها در دو روز بازارهای جهانی را فرا گرفته است.

ضمن این که شرکت نایک قصد دارد با همکاری با ایتون، نمونه های اولیه را برای مسابقات یک ساله و نیم آینده از جمله مسابقات جهانی پکن و المپیک ۲۰۱۶ ریو آماده نماید.

Nike_4

Nike_3

Nike_1

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟