صرافی ستاره سهیل؛ شروع فصل جدیدی از خدمات صرافی

صرافی و مفهوم خدمات آن، شاید برای بسیاری از ما در خرید و فروش و ارز خلاصه شود.

شاید ذهن عده کمی از ما اندکی فراتر برود و بنا به تجاربی که پیش از این داشته‌ایم، انجام برخی حوالجاتی مثل حواله دلار یا یورو را متصور شویم. اما به جرات می‌توان گفت که همه ما، افرادی که در ایران زندگی می‌کنیم، صرافی را فقط به عنوان یک مکان فیزیکی می‌شناسیم که حتما باید برای دریافت خدمات به صورت حضوری به دفتر یا همان مغازه صرافی مراجعه کنیم و کارهای مورد نیاز خود را انجام دهیم.

اما حالا با فراگیر شدن اینترنت و دسترسی همه اقشار به فضای مجازی، زمان آن رسیده که مقوله صرافی در ایران هم از حالت سنتی خارج شود تا با استفاده از این ابزار ارزشمند، در وقت و هزینه افراد صرفه‌جویی شود. صرافی ستاره سهیل به عنوان اولین صرافی آنلاین در کشور، به همین منظور تشکیل شده تا مرزهای سنتی صرافی در ایران را جابجا کند. ستاره سهیل بر همین اساس، پیش از هر چیز پا را از ارائه خدمات معمول فراتر گذاشته است. ما در حال حاضر علاوه بر فعالیت روی خرید و فروش ارز اسکناس و انجام حوالجات بانکی ، خدمات نوین دیگری را که در عرصه صرافی مورد نیاز اقشار مختلف جامعه است، با بهره‌گیری از تکنولوژی روز ارائه می‌دهیم.

صرافی ستاره سهیل در حال حاضر با تکیه بر تجربه چند ساله در زمینه پرداخت‌های ارزی و همچنین ارائه خدمات در فضای مجازی، توانسته زیرساخت‌های مناسبی برای ارائه انواع خدمات سنتی و مدرن جامعه ایجاد کند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

خرید و فروش ارز

حتما شما هم فکر می‌کنید که خرید و فروش ارز یکی از مهم‌ترین اموری است که در ایران توسط صرافی‌ها انجام می‌شود. صرافی ستاره سهیل هم با بهره‌گیری از نیروی انسانی مجرب سعی کرده تا بهترین خدمات مربوط به خرید و فروش ارز را به مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خرید و فروش ارز، قابل اطمینان بودن صرافی و خرید یا فروش ارز به بهترین نرخ روز است. تجربه بالای همکاران ما در صرافی ستاره سهیل، تضمینی بر تهیه ارز به بهترین نرخ روز و تامین از قابل اطمینان‌ترین منابع در کشور است.

اطلاع از نرخ لحظه‌ای ارز

خرید و فروش ارز بدون اطلاع از نرخ لحظه‌ای ارز کار چندان خوشایندی نیست. صرافی ستاره سهیل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های کشور و با اتکا به پلتفرم کاملا آنلاین، این امکان را فراهم آورده تا شما با مراجعه به وب‌سایت این صرافی، در هر لحظه ار دقیق‌ترین نرخ لحظه‌ای ارز مطلع شوید.

سیستم اعلام نرخ لحظه ای ارز صرافی ستاره سهیل به صورت کاملا اتوماتیک در هر لحظه به روز رسانی می‌شوند. با چنین سیستمی شما همیشه به مطمئن‌ترین قیمت دلار، یورو، درهم یا هر ارز دیگری دسترسی خواهید داشت.

ارسال پول به خارج از کشور

ارسال پول از ایران به خارج از کشور یکی از مسائلی است که در سال‌های اخیر به دلیل محدودیت‌ها با مشکلات زیادی همراه بوده است. دانشجویان، بازرگانان، توریست‌ها و افرادی که قصد مهاجرت به کشوری دیگر دارند، هر کدام به نحوی درگیر این ماجرا هستند. جمعیت بزرگی از این افراد، مانند دانشجویان برای رفع نیازهای خود نیاز به صدور حواله خرد (حواله با مبلغ پایین) دارند که در حال حاضر از سوی اکثر مراکز قابل انجام نیستند. صرافی ستاره سهیل با توجه به زیر ساخت‌هایی که ایجاد کرده این امکان را دارد تا حواله ارزی شما را با کمترین میزان کارمزد و در سریع‌ترین زمان ممکن، بدون در نظر گرفتن مبلغ حواله، به هر نقطه از دنیا ارسال کند. ارسال پول به خارج از کشور در صرافی ستاره سهیل به دو صورت حواله بانکی و حواله بین‌المللی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم انجام می‌شوند. لازم به ذکر است که در بسیاری از انواع حواله نیازی به حضور شما در محل صرافی نیست و می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت اطلاعات حواله را تکمیل کنید تا مبلغ مورد نظر شما به کشور مقصد انتقال پیدا کند.

حواله بانکی سوئیفت

سوئیفت به عنوان مطمئن‌ترین نوع حواله بین‌المللی، یکی از سریع‌ترین راه‌های انتقال پول به خارج از کشور و واریز وجه به حساب اشخاص حقیقی یا حقوقی است. خدمات صدور و ارسال حواله ارزی سوئیفت به کشورهای مختلف در سراسر دنیا در صرافی ستاره سهیل امکان پذیر است.

ضریب اطمینان ارسال حواله سوئیفت در صرافی ستاره سهیل به حدی بالا است که حتی برای ارسال حواله‌های بانکی پر دردسر هم می‌توانید به صرافی ستاره سهیل مراجعه کنید و خیالتان از واریز شدن مبلغ مورد نظر به حساب بانکی راحت باشد. به عنوان مثال یکی از پردردسرترین حواله‌های ارزی در سیستم سوئیفت، حواله دلار به آمریکا است. صرافی ستاره سهیل با ایجاد زیر ساخت‌های مختلف و تکیه به سیستم حواله داخلی ریسک انجام نشدن حواله را به پایین‌ترین حد ممکن رسانده است. بنابراین حواله دلار به آمریکا مانند حواله یورو یا حواله به هر مقصد دیگری به دنیا با بالاترین ضریب اطمینان و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

حواله وسترن یونیون

اگر به انتقال سریع پول به خارج از کشور نیاز داشته باشید، حواله وسترن یونیون راه حل مناسبی برای شما است. در انجام این نوع حواله شما هیچ نیازی به حساب بانکی ندارید و تمام مراحل تنها با اطلاعات پاسپورت شما و پاسپورت دریافت کننده وجه حواله انجام‌پذیر هستند.

حواله مانی گرام

حواله مانی گرام بسیار شبیه به حواله وسترن یونیون است. از آنجا که ارسال سریع پول به خارج از کشور در بسیاری از مواقع مورد نیاز افراد قرار می‌گیرد، همیشه برخورداری از یک جایگزین مطمئن کار عاقلانه‌ای است. مانی گرام در بسیاری از موارد می‌تواند جایگزین مناسبی برای وسترن یونیون باشد.

تمام سرویس‌های حواله پول می‌توانند به صورت ارسال پول از خارج به ایران هم کارایی داشته باشند. شما می‌توانید با هماهنگی با صرافی ستاره سهیل، هر مقدار پول که در نظر دارید، با استفاده از امکانات ستاره سهیل، از خارج از کشور دریافت کنید.

پرداخت با پی پال

پی پال یکی از شناخته شده‌ترین کیف پول‌های آنلاین در سراسر دنیا است. افراد زیادی مانند فریلنسرها یا حتی کسانی که می‌خواهند در سراسر دنیا پول انتقال دهند از خدمات این کمپانی سرشناس استفاده می‌کنند.

پرداخت با پی پال یکی از راه‌های جدیدی است که برای خرید محصول یا خدمات به روی ما ایرانیان گشوده شده است. شما می‌توانید خدمات زیادی را از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌های سراسر دنیا با استفاده از پرداخت با پی پال به انجام برسانید. خدمات دریافت با پی پال با بالاترین کیفیت و با پشتوانه تجربه بالا در زمینه پرداخت‌های امن از درگاه‌های پی پال در صرافی ستاره سهیل قابل ارائه است.

خدمات دریافت و پرداخت بین المللی

بسیاری از افراد ممکن است برای مبادلات تجاری بین‌المللی به سیستم‌های دریافت و پرداخت بین‌المللی مثل ویزا کارت، مستر کارت، پی پال یا وب مانی نیاز داشته باشند. صرافی ستاره سهیل، پیرو هدف خود در زمینه ارائه خدمات نوین، با تکیه بر تجربه چندین ساله در این زمینه، این امکان را فراهم کرده تا خدماتی نظیر پرداخت آنلاین با ویزا کارت و مستر کارت و همچنین پرداخت با پی پال و وب مانی را به مطمئن‌ترین روش ممکن برای شما به انجام برساند.

نقد کردن درآمد ارزی

بسیاری از افراد در حال حاضر، به صورت دورکاری، مشغول کار با کارفرمایان خارجی هستند. این افراد برای دریافت دستمزدهای خود معمولا از کیف پول‌های بین‌المللی مثل پی پال یا وب مانی استفاده می‌کنند. صرافی ستاره سهیل این امکان را دارد تا ارز موجود در کیف پول شما را در مقادیر مختلف دریافت کرده و به صورت ریالی در اختیار شما قرار بدهد. بنابراین شما می‌توانید برای نقد کردن درآمد ارزی خود با همکاران ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم برای نقد شدن مبالغ موجود در کیف پول پی پال یا هر کیف پولی به شما ارائه شود.

فضای مجازی و استفاده گسترده از اینترنت تمام مرزهای سنتی سابق را از میان برداشته و امروز ترجیح هر مرکز تجاری و هر مشتری و خریدار خدمات، استفاده از خدمات آنلاین است. در سال های اخیر جای خالی خدمات آنلاین در صرافی به شدن احساس می‌شد و حالا با حضور صرافی ستاره سهیل به نظر می‌رسد این خلاء هم پر خواهد شد و شما می‌توانید تمام مراحل دریافت و پرداخت بین‌المللی و دیگر خدمات نوین صرافی را به راحتی و با چند کلیک در اختیار داشته باشید.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟