غارها یکی از جاذبه‌های طبیعی ویتنام

غارهایی دیدنی که مسافران کاشفان اولیه ی آن خواهند بود، این ها ممکن است از غار خفاش ها هم جذاب تر باشند .
غارها یکی از جاذبه‌های طبیعی هستند که هنوز برخلاف مقاصد اصلی گردشگری، جذاب و اسرار آمیز باقی مانده اند و با وجود اینکه غارهای بسیاری در این کره ی خاکی می توان یافت ، هنوز هم تعداد بسیار زیادی از آنها کشف نشده باقی مانده است ، اما ویتنام دو غار دیگر را بر روی نقشه قرار داده است و برای اولین بار اجازه داده تا کمپانی مسافرتی Oxalis تور هایی برای غارهای Hang Va و Hang Nuoc Nut اجرا نماید.

۸۸-۶۰۰x350

۷۷-۶۰۰x350
به گزارش ویرلن ؛ بازدیدکنندگان نه تنها غارهایی که قبلا دیده نشده را کاوش می کنند بلکه این سفر ۲ روز کامل زمان خواهد برد . شما از میان جنگل ها ، کوه ها و رودخانه ای که به غارها می رسد، عبور می کنید و یک شب را در چادر می گذرانید . بعضی از کاوشگران اذعان داشته اند که طاقدیس ها و ناودیس های غار Va حتی زیباتر و خارق العاده تر از غار Son Doong هستند .
طبق سایت دولت ویتنام این مسیر جدید بعد از اجازه مقامات ویتنامی برای گشایش بخشی از غارهای معروف Phong Nha – Ke بعد از ۱۶ سال که از کشف آن توسط افراد محلی می گذرد ، باز شده است . اگر مایل به بازدید آنها هستید، سریعتر اقدام کنید، چرا که این تور تنها ۳ یا ۴ بار در هر هفته اجرا می شود و حداکثر تعداد افراد شرکت کننده ۸ نفر در هر تور می باشد.

۶۶-۶۰۰x350

 

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟