عکس های باورنکردنی از عجیب‌ترین خیابان‌های دنیا

ظهور نقاشی های خیابانی به هنگام بارش باران

اگر در کشوری با هوای بارانی مثل انگلستان زندگی کنید، به احتمال ۹۹% از هوای گرفته و بارانی آنجا خلقتان تنگ می شود. چه می شود اگر بتوان این خیابان های تاریک و غم آلود را به رودهایی مملو از ماهی های رنگارنگ تبدیل کرد؟ ایده جالبی است نه؟

به گزارش ویرلن ؛  اگر در کشوری با هوای بارانی مثل انگلستان زندگی کنید، به احتمال ۹۹% از هوای گرفته و بارانی آنجا خلقتان تنگ می شود.

چه می شود اگر بتوان این خیابان های تاریک و غم آلود را به رودهایی مملو از ماهی های رنگارنگ تبدیل کرد؟ ایده جالبی است نه؟

گروهی از طراحان بسیار خلاق از کره جنوبی با همکاری شرکت پنتون (Pantone)  (شرکتی است که تعیین کننده غیر رسمی رنگ سال است و در صنایع از سیستم رنگ آن استفاده می شود) با نقاشی نمودن کف زمین خیابان های سئول سعی داشتند که حال و هوای شادی را به این خیابان ها هدیه کنند. جالبی این نقاشی ها این است که فقط به هنگام بارش باران ظاهر می شوند.

نام این پروژه «Monsoon» است که به معنای باران های موسمی است و همانطور که از نامش پیداست ، این نقاشی ها برای فصل های بارانی از سال که بارش باران به مدت سه هفته طول می کشد، تعبیه شده اند. این هنرمندان از رنگ های هیدروکروماتیک خاص در نقاشی های خود استفاده کرده اند که تا زمانیکه خیس نشوند، ظاهر نمی شوند.

طرح های این نقاشی ها برگرفته از فرهنگ کشور کره است که براهمیت تاثیر رود های پرآب در زندگیشان تاکید دارد.

شما را به تماشای چند تصویر از این نقاشی های زیبا دعوت می کنیم.

 

 

colorful-murals-on-roads-4-asrgradesh-com-05308315

  colorful-murals-on-roads-asrgardesh-com-06277726  street-paint-shows-wet-project-monsoon-pantone-south-korea-2-asrgardesh-com-10375238

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟