طراحی منحصر به فرد موزه لوکاس

طرح های جدید موزه هنر روایی لوکاس(LMNA) توسط معماران دفتر طراحی MAD طراحی شده است. اندازه ساحتمان حدود ۲۵ درصد معادل ۲۷۸۷۰ متر مربع کاهش یافته است. ولی در این طرح منظره موج دار خاص و عرشه دایره وار آن حفظ می شود.

طرح های اولیه موزه که سال پیش رونمایی شدند، بعنوان اولین نمونه هایی که در نوع خودشان بی نظیرند، توصیف شدند.

در این موزه مجموعه ای از آثار هنر روایی شامل؛ تصاویر، هنر کمیک و فرم هایی از هنر دیجیتال به نمایش در می آیند و همچنین یک دید درون گرایانه از فرایند خلاق سینمایی را فراهم می کنند.

lucas-musem-revised-designs-4  

LMNA در شیکاگو واقع می شود، و در موقعیت یک پارکینگ قدیمی ساخته خواهد شد. و ۱۸۶۰۰ متر مربع فضای سبز عمومی را به کناره دریاچه میشیگان اضافه خواهد نمود که شامل فضای فستیوال های فضای باز، منظره بدون نیازبه آبیاری مصنوعی، بافت گیاهی بومی و یک جنگل کوچک بارانی خواهد بود که یک عایق صوتی طبیعی ایجاد می کند. این طرح همچنین شامل پنجره های اضافی به منظره هایی از دریاچه میشیگان شیکاگو و مناظر سبز اطراف آن فراهم می آورد.

lucas-musem-revised-designs-1

“هدف ما گرامی داشت و کشف نقش حیاتی ای که هنرهای روایی در فرهنگ و تاریخ ایفا کرده است بعنوان یک منبع غنی الهام، ارتباط و اهمیت فرهنگی از طریق مجموعه ها، نمایشگاه ها، پیشنهادات آموزشی و نمایش فیلم می باشد.” مدیر موزه لوکاس، دکتر باکیگالوپی.

موزه لوکاس میزبان کلاس ها و فعالیت هایی چون پخش روزانه فیلم های آرشیوی منطقه ای، ملی و بین المللی، فیلم های تجربه گرا و مستقل و رسانه های دیجیتال خواهد بود. این موزه در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ افتتاح می گردد.

lucas-musem-revised-designs-6

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟