سورتمه تهران با فناوری‌های جدید

در پی استقبال کم نظیر شهروندان از سورتمه تهران،  شهرداری تهران با همکاری بخش خصوصی ،مجموعه های جدید سینما پرواز و سافاری پارک را با استفاده از فناوری های جدید افتتاح نمود.

سورتمه تهران نخستین مجموعه سورتمه سواری در تهران است که در منطقه دربند با استفاده از تکنولوژی های مدرن و ایمن ساخته شده است.

مراحل نصب و اجرای سورتمه تهران زیر نظر کارشناسان ارشد سازمان ملی استاندارد ایران و توسط متخصصین اروپایی با همکاری مهندسان داخلی احداث و راه اندازی شده و از ابتدای فعالیت خود، بطور منظم و سالانه موفق به اخذ گواهینامه استاندارد از اداره کل استاندارد تهران گردیده است.

همچنین این مجموعه دارای گواهینامه های معتبر بین الملل از جمله گواهینامه Tuv آلمان بوده و هر سال توسط کارشناسان خارجی مورد بازرسی قرار گرفته است.

سورتمه تهران مفتخر است در طول بیش از ۳ سال از عمر فعالیت خود، میزبان جمعیت کثیری از شهروندان تهران، هموطنان سایر شهرها و همچنین میهمانان کشورهای خارجی بوده و با بالاترین استاندارد و ایجاد محیطی ایمن ، فضایی مفرح و بدون هیچگونه حادثه ای را برای خانواده ها به ارمغان آورده است.

مجموعه سورتمه تهران، سینما پرواز و سافاری پارک هر روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۹ شب پذیرای میهمانان مجموعه واقع در خیابان دربند، نرسیده به میدان دربند، انتهای خیابان اسدالهی می باشد.

 

منبع : رپورتاژ

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟