سئو با روش کلاه سفید

سئوی کلاه سفید (سئوی وایت هت) به چه معناست؟

سئوی کلاه سفید مربوط به استفاده از استراتژیهایی است که هدف آن ایجاد وب سایتی با کیفیت بالا در بلند مدت و با تمرکز بر نیازهای مخاطبان است. تکنیکهای وایت هت شامل ایجاد محتوای خاص و باکیفیت و ایجاد لینکهایی مرتبط با محتوای سایت می شود. روش سئوی وایت هت موافق تمای قوانین موتورهای جستجو است و به دلیل اهمیت کیفیت تجربه کاربری وب مستر ها را از خلاف باز می دارد.
وایت هت را به عنوان سئو اخلاقی نیز می شناسند.
به گزارش ویرلن ؛ تکو پدیا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو با روش وایت هت را شرح می دهد:
هدف سئوی کلاه سفید فراهم کردن اطلاعات مرتبط با موضوع و ارائه آن به طور صادقانه و واضح است. گوگل، مشهورترین موتور جستجو دنیا، همواره از الگوریتمی در حال پیشرفت با هدف ایجاد وبسایتهایی مطابق با سلیقه بازدیدکننده استفاده می کند. این بدان معناست که گوگل به دنبال نشانه های محتواهای خاصی است که کپی از سایتهای دیگر نباشند و با موضوع مورد جستجو تطابق داشته باشند. گوگل از فاکتورهای زیاد دیگری نیز استفاده می کند تا مشخص نماید که سایت منبعی موثق و قابل اعتماد است یا خیر.
شاید سئوی کلاه سیاه بتوانند برای بهبود رنک خود موتورهای جستجو را گول بزنند اما گوگل مخالف این روشها است. سایت‌هایی که از روش بلک هت استفاده می کنند، ممکن است شاهد کاهش رنک خود باشند و یا حتی از نتایج موتورهای جستجو حذف شوند.

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.