رنگارنگ ترین شهر های جهان، سری سوم

به گزارش ویرلن: این شهرهای رنگارنگ در نقاط مختلف جهان از چشم اندازها و نماهایی تماشایی برای جلب نظر هر ذائقه ای سود می برند. در ادامه این مطلب برخی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان را معرفی می کنیم.
در شرایطی که برخی شهرها از نماهایی سرد، بی روح و خاکستری برخوردار هستند اما در مقابل، برخی از شهرهای جهان همانند داستان های شاه پریان جادویی و رنگارنگ بوده و نه تنها برای ساکنان، بلکه برای گردشگران نیز جذابیت بیشتری دارند. این شهرهای رنگارنگ در نقاط مختلف جهان از چشم اندازها و نماهایی تماشایی برای جلب نظر هر ذائقه ای سود می برند. در ادامه این مطلب برخی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان را معرفی می کنیم.

استکهلم، سوئد

قلعه های قرون وسطایی که قدمت آنها به قرن سیزدهم باز می گردد، معماری زیبا، قصرها، ساختمان های تاریخی و قلعه هایی دیدنی در استکهلم پراکنده شده اند. استکهلم به عنوان یکی از جادویی ترین و رنگارنگ ترین شهرهای جهان شناخته می شود که در ۱۴ جزیره در سواحل دریای بالتیک امتداد یافته است.

والپارایزو، شیلی

والپارایزو از تاریخی غنی و جاذبه های زیبا و رنگارنگ شامل کلیساهای جامع، موزه ها، کلیساهای قدیمی و ساختمان های دوره استعمار برخوردار است. یکپارچگی آن با ساحل موجب شده تا به یکی از اماکن توقف قایق های کروز مبدل شود. بازدید از موزه دریایی این شهر به گردشگران توصیه می شود که تاریخ دریایی شگفت انگیز شیلی را به نمایش می گذارد.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟