رنگارنگ ترین شهر های جهان، سری اول

به گزارش ویرلن:

این شهرهای رنگارنگ در نقاط مختلف جهان از چشم اندازها و نماهایی تماشایی برای جلب نظر هر ذائقه ای سود می برند. در ادامه این مطلب برخی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان را معرفی می کنیم.
در شرایطی که برخی شهرها از نماهایی سرد، بی روح و خاکستری برخوردار هستند اما در مقابل، برخی از شهرهای جهان همانند داستان های شاه پریان جادویی و رنگارنگ بوده و نه تنها برای ساکنان، بلکه برای گردشگران نیز جذابیت بیشتری دارند. این شهرهای رنگارنگ در نقاط مختلف جهان از چشم اندازها و نماهایی تماشایی برای جلب نظر هر ذائقه ای سود می برند. در ادامه این مطلب برخی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان را معرفی می کنیم.

 گوانجواتو، مکزیک  
گوانجواتو از فرهنگی غنی برخوردار است، اما یکی از رنگارنگ ترین شهرهای جهان نیز محسوب می شود. داستان های بسیاری درباره شادی و غم، عشق و نفرت و … که این شهر را احاطه کرده اند برای جذب روح شما کفایت می کنند. همچنین جشنواره های بین المللی، بازی ها، موسیقی، تئاتر و نمایش های فرهنگی در این شهر شگفت انگیز برگزار می شوند.

 لیما، پرو

لیما شهری زیبا، رنگارنگ و آرام و یکی از مقاصد گردشگری محبوب در آمریکای جنوبی محسوب می شود. برخی از زیباترین اماکن مذهبی که قدمت آنها به قرن شانزدهم باز می گردد در این شهر قرار دارند. چشنواره ها، جشن ها و رژه های مختلف که در مواقع مختلف سال برگزار می شوند، لیما را به شهری فوق العاده برای عاشقان سفر و کشف چیزهای زیبا مبدل کرده است.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟