دیگه با ماشین شخصی به فرودگاه نروید !

همانطور که چندی پیش در خبر ها آمد، تعرفه های پارکینگ خودرو در فرودگاه های کشور تا ۳ برابر افزایش یافته است، به گونه ای که دیگر پارک خودرو در بسیاری از سفرهای هوایی در فضای پارکینگ فرودگاهی توجیح اقتصادی ندارد.

این درحالیست که از سوی دیگر کرایه های بالای تاکسی های ویژه فرودگاه، خصوصا در فرودگاه مهرآباد موجب ناراحتی مسافرین شده است.

اما خوشبختانه با همکاری خوبی که بین تراول استارت و پاکرو تاکسی صورت گرفته، از این پس مسافران می توانند با استفاده از تاکسی های تویوتا کمری هیبرید به فرودگاه رفته و یا از فرودگاه به منزل بازگردند.

موضوع وقتی جالب تر می شود که فهمیدیم هزینه این تاکسی های ویژه از هرجای تهران به فرودگاه مهر آباد و بلعکس به مناسبت جشن یلدا تنها ۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است. با این شرایط رفتن به فرودگاه با ماشین شخصی جای تامل دارد.

ضمنا تراول استارت هزینه تاکسی از درب منزل تا فرودگاه امام خمینی را هم به طور کامل پرداخت می کند، و به تمامی مسافرین پرواز های خارجی برای خرید پرواز داخلی ۵۰ درصد تخفیف می دهد.

ناگفته نماند کسانی که خواستار استفاده از سرویس تاکسی های پاکرو و تخفیفات ویژه تراول استارت هستند، بایستی بلیط هواپیمای خود را از سایت www.travelstart.ir به صوت آنلاین خریداری کرده باشند.

وب سایت تراول استارت امکانات ویژه ای را برای رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما برای پرواز های داخلی و خارجی ارائه میدهد .

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟