ترن تندروی بازی های رزمی

ترن تندروی بازی های رزمی: اقدام VR با گام سریع که باعث پرتاب شما میشود (تسلیم)

کاستن از زمان و تلپورت[۱] در ایستگاه قطار در ترن تندروی رزمی

اکنون VR دارای مسئله ای پیچیده است. نامگذاری اقدامات اول شخص به نظر تناسب کامل با محیط دارند، اما وقتی اقدام با گام سریع و حرکت لرزشی را اضافه کردید، بسیاری از افراد حس وسواس را در خود میبینند (و بعضی افراد در واقع نهار خود را از دست میدهند). احتمالا در نمونه نمایشی VR ،تک ابتکاری که تا کنون دیده ایم بازیهای رزمی به توسعه دهندگان کارهای برجسته ای نشان داده میدهد.

با مکانیک بازی تک نفره، به نظر میرسد بازیهای رزمی مشکل نامگذاری اقدامات VR را حل کرده باشند. بازی رزمی با نمونه نمایشی لمسی اوکولوس، ترن تندرو پاسخ میگوید؟ تلپورت.

با استفاده از کنترل کننده های لمسی شکاف دهنده اوکولوس، موتور غیرواقعی ترن تندروی با چهار پایه اجازه میدهد خود را در پیرامون ایستگاه قطار تلپورت کنید، حمله نیروهای غیرنظامی را دفع کنید. کنترل کننده های لمسی (که کمی بیشتر شبیه مهار Wii پیشرفته هستند) در دنیای مجازی به شما کمک میکنند. آیا میخواهید به مکان دیگری حرکت کنید؟ فقط به آن اشاره کنید، انگشت خود را بفشارید و برنامه را پاک کنید، این شما هستید، دشمن را از بین ببرید.

در آن نقطه میتوانید اسلحه ای را تصرف کنید که در اطراف موجود است و به شهر و افراد بد بروید. با کنترل کننده های لمسی اوکولوس میتوانید اسلحه را برداشته، نگه دارید و از آن استفاده کنید و نارنجک را با دست خود پرتاب کنید (حتی میتوانید مسلسلی را به سمت عقب بردارید درصورتیکه دقت نداشته باشید)، همه آنها را مانند دنیای واقعی احساس کنید.

و تا زمانی که برای حمله کنندگان زمان گرفته شود پس از هر تلپورت شما را پیدا کنند، تنها پیشرفت استراتژیک شما در برابر ارتش خواهد بود که بنابراین کار شما را در چند ثانیه به پایان برساند. خوب است، همچنین حقیقت دارد که تواناییهای تلپورت شما میتواند زمان را کاهش دهد، به شما توانایی میدهد تا گلوله یا راکت را در هوا به مانعی برخورد دهید و به سمت دشمن برگردانید. سرگرمی فوق العاده ای میباشد.

مهم تر آنکه، به ما نشان میدهد اقدام با گام سریع میتواند در VR کار کند. اگر همان بازی را انجام دهید، تنها تلپورت را با قدم زدن، دویدن و به مسلسل بستن جایگزین کرده اید، تلپورت اجازه میدهد در همان موقع ثابت باشید.

اکنون هنوز کاملا آشکار نشده است آیا ترن تندرو به بازی کاملی تبدیل میشود یا تنها به شکل نمونه نمایشی باقی میماند تا برای گروه توسعه دهندگان در اوکولوس کانکت ۲ به خدمت گرفته شود. اما مشخص است یکی از تاثیرگذارترین و احتمالا مبتکرانه ترین موارد به شمار میرود- نمونه نمایشی VR که دیدیم، پس انگشتان خود را به مورد قبل میرسانیم. اگر مسئله دیگری نباشد، میتوان انتظار داشت سیلی از نامگذاری های شکاف اوکولوس مبتنی بر تلپورت یک یا دو ساله را از الان دید.

[۱] تبدیل فرضی ماده به انرژی و ارسال آن به مقصد و تبدیل مجدد آن به ماده

oculus-touch-bullet-train-5 oculus-touch-bullet-train-3 oculus-touch-bullet-train-2

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟