تبلیغات گوگل از فیلتر خارج شد

با توجه به بررسی های انجام شده ، نتایج تبلیغاتی در جستجوی گوگل که از حدود ۵ سال پیش فیلتر شده بود ، از فیلتر خارج شده است .

جستجوی گوگل قدرتمندترین رسانه برای جهت جذب مشتریان بیشتر می باشد.

با تبلیغات در گوگل میتوانید در کمتر از یک ساعت با هر کلمه ای که میخواهید در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرید و در نهایت بابت هر کاربری که به سایت وارد میشود هزینه کلیک را پرداخت کنید . تا زمانی افراد به سایت وارد نشده اند هیچ هزینه ای از حساب کسر نمیشود ، درصورتی که کاربران زیادی در نتایج جستجو نام شرکت شما را دیده اند و این از تبلیغاتی بسیار اهمیت دارد .

مزایا

  • بیشتر مصرف کنندگان وقتی نام تجاری شما را در موتور جستجو می بینند، قصد خرید می کنند، در نتیجه ترافیک و بازگشت (سرمایه) شما افزایش می یابد.
  • جستجو امکان بازاریابی هدف دار را می دهد. شما نباید به دنبال مخاطبان هدف بروید؛ کلمات کلیدی که آن ها استفاده می کنند مستقیماً به شما خواهند رسید.
  • با استفاده از تحلیل ها شما می توانید دقیقا بفهمید که مصرف کنندگان به دنبال چه کلمات و عباراتی هستند و کلمات کلیدی را مطابق آن ها تغییر دهید.
  • اگر شما زمان و تخصص لازم برای بالا بردن رتبه سایت در نتایج اصلی گوگل را ندارید، هزینه کردن در تبلیغات گوگل روش بخصوصی را برای معرفی نام تجاری و محصولات شما پیشنهاد می دهد.

 

شرکت تبلیغات اینترنتی ویرلن از سال ۱۳۸۶ تا کنون مجری تبلیغات در گوگل میباشد و هم اکنون که تبلیغات از فیلترینگ خارج شده میتواند برای رونق در کسب و کار شما بسیار موثر باشد .

 

 

جهت  کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره و سفارش بروی تبلیغات در گوگل کلیک کنید .

 

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

دیدگاه ها

  • amir

    وای خیلی عالی شد ، من قبلا تبلیغات تو گوگل داشتم ، خیلی خوب بود ، کلی مشتری داشتیم .

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟