تبلیغات در تلگرام فیلتر شد !؟

آیا تبلیغات در تلگرام غیرقانونی است ؟ آیا هیچ شرکت و شخصی حق تبلیغات از طریق تلگرام را ندارد ؟

آیا تمام صفحات مربوط به تبلیغات در تلگرام فیلتر شده اند ؟

به گزارش ویرلن ، پس از بررسی های انجام شده ،تبلیغات در تلگرام یا تبلیغات از طریق تلگرام غیر قانونی نیست و اگر در گوگل جستجو کنید مشاهده میکنید که تعداد زیادی از سایت هایی که در حوزه تبلیغات آنلاین یا ارسال پیامک انبوه فعالیت میکنند ، خدمات تبلیغات در تلگرام را نیز ارائه میدهند .

اما ما در مجموعه ویرلن در تاریخ ۱۰ مرداد ۹۵ یک ایمیل از کمیته فیلترینگ دریافت کردیم بصورت زیر :

filter

در این ایمیل از ما خواسته شده که لینک زیر را که درمورد تبلیغات در تلگرام میباشد حذف کنیم :

http://virlan.co/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/

همانطور که مشاهده کردید این صفحه در همان زمان اطلاع رسانی فیلتر شده است ، درصورتی که بنابر قوانین باید سایت هایی که عضو سایت ساماندهی هستند ابتدا اطلاع رسانی شود و سپس در صورت عدم حذف صفحه فیلتر شود ! البته اگر براساس قوانین جرایم رایانه ای مشکلی داشته باشد که قابل اصلاح نباشد!

filter

در تصویر زیر لینک فوق را که هم اکنون فیلتر شده است مشاهده میکنید :

filter2

به نظر شما مشکل این صفحه چیست ؟ چرا فیلتر شده ؟

درحالی که خود تلگرام فیلتر نیست ! و درحالی که تمام سایت های دیگری که در این زمین فعالیت میکنند هم فیلتر نیستند !

جالب اینکه ما در پاسخ به این ایمیل دلیل فیلتر شدن صفحه سایت را جویا شدیم ولی پاسخی دریافت نشد ! از طریق وب سایت http://internet.ir   هم در بخش تماس باما شماره هایی وجود دارد تماس گرفتیم ، که هرچه ما سعی کردیم هیچکس جوابگو نبود !

حتی قطعا مشکل بدلیل شاکی شدن دریافت کنندگان تبلیغات تلگرامی هم نیست ، زیرا اولا تبلیغات ما در کانالهای با محتوای مجاز نمایش داده میشود و دوما تبلیغات بصورت ناخواسته برای افراد ارسال نمیشود و کاربران تبلیغات را در کانالهایی که عضو باشند مشاهده میکنند و در صورت دلخواه بروی تبلیغات کلیک میکنند .

filter4

 تذکــــــر

شایان ذکر است کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مرجع رسیدگی به شکایات خصوصی از پایگاه های اینترنتی نمی باشد. لذا کسانیکه از اقدامات یک پایگاه اینترنتی به لحاظ انتشار تصاویر خصوصی ، اهانت ، نشر اکاذیب ، کلاهبرداری و غیـــره متضرر شده اند باید شکایت کتبی تنظیم نموده و به دادسرای محل اقامت خود تقدیم نمایند . خواهشمند است از طــرح اینگونه موارد در این سامانه خودداری فرمایید ، در صورت مطـــــرح شدن بررسی نخواهـــــد شد.

 

به نظر شما مشکل این صفحه چیست ؟ چرا فیلتر شده ؟ چه کسی پاسخگو این گونه موارد است ؟

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟