تبلیغات جدید یوتیوب

پس از امکان پخش ویدیوهای ۳۶۰ در یوتیوب، این بار تغییراتی روی تبلیغات اینترنتی این سایت پربیننده اعمال می‌شود. همه با تبلیغات ویدئویی یوتیوب آشنا هستیم. این تبلیغات آنلاین پیش از این که ویدیوی مورد نظرمان شروع شود پخش می‌شوند. باید پنج ثانیه منتظر بمانیم تا دکمه‌ی Skip ظاهر شود و به ما حق انتخاب دهد اگر نمی‌خواهیم تبلیغات را ببینیم (که احتمالا کمتر کسی می‌خواهد) آن را رد کنیم. با این حال، تبلیغات شش ثانیه‌ای جدیدی که قرار است به زودی روی یوتیوب قرار بگیرد، را نمی‌توان رد کرد. پس باید یک ثانیه بیشتر صبر کنید.

یوتیوب این محصول را «Bumper Ads» می‌نامد. این‌ ویدیوهای کوتاه، بر خلاف تبلیغات اغلب ۱۵ ثانیه تا یک دقیقه‌ای این سایت، تنها شش ثانیه طول می‌کشند.

بخش تبلیغات گوگل در این باره می‌گوید Bumper Ads برای تبلیغاتی خوب است که با موبایل دیده شود؛ چرا که بیننده‌ها اغلب بیرون از خانه و از طریق گوشی خود ویدیو می‌بینند، یا تمایل دارند توجه کمتری را صرف چیزی کنند که در گوشی خود می‌بینند.

تبلیغ کنندگان می‌توانند با شروع ماه می از طریق Bumper Ads تبلیغ کنند؛ یعنی باید خود را آماده کنیم تا یکی دو هفته‌ی دیگر که تبلیغات پنج ثانیه‌ای قابل رد کردن، شش ثانیه‌ای می شوند، با صبر بیشتر منتظر ویدیویی که واقعا می‌خواهیم بمانیم.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟