تاب بازی لب دره !+عکس

به گزارش ویرلن ؛ تاب خوردن شاید مفرح ترین تفریح دنیای کودکی است که هنوز احتمالا خاطره انگیزترین کاری باشد که در سالهای دور انجام داده اید.

از آنجایی که می گویند باید کودک درون را زنده نگه داشت و با آن کنار آمد و گاهی هم به او فرصت داد،پس با هم به جایی متفاوت سفر خواهیم کرد.

در ارتفاع ۲ هزار و ۶۰۰ متری از سطح دریا جایی وجود دارد که به “آخر دنیا” شهرت دارد و می توان لذت خاطره های کودکی را با آن زنده کرد ودید که آیا همان شجاعت و بی خیالی سابق ،هنوز هم در وجودمان هست یا نه.

این لبه معروف در “لا کاسا دل آربول” در “بانوس” ،اکوادور قرار دارد که می توان ازدرختی که درست لبه درّه قرار دارد به راحتی تاب خورد.

برای رفتن و رسیدن به این جاذبه تفریحی ابتدا باید خود را با اتوبوس به شرق اکوادور و استان “تونگوراهوا” و در نهایت به شهر کوچک “بانوس” رساند و سپس در جاده “بلاویستا” قرار گرفت تا به این نقطه رسید.

خانه درختی در کنار این دره قرار دارد که یک تاب بی حفاظ به آن متصل است و این شما هستید که باید حواستان به خودتان باشد تا از تاب نیفتید.

در این تاب خوردنها که باید بی خیال خطرهایش شد ،منظره هایی می بینید بی نظیر ،هوایی تنفس می کنید لبریز از اکسیژن خالص و درست زیرپایتان کوههای سبز و آتشفشانی را می بینید.

گردشگرانی که این هیجان را تجربه کرده اند آن را تاب خوردن آدرنالینی می نامند که قطعا فرصتی تکرار نشدنی درزندگی است.

 

تاب۵

تاب۴

تاب۳

تاب۲

تاب

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟