بمب های نقل و انتقالات تیمهای لیگ برتری تا امروز

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت:هنوز ای تی سی ۲ بازیکن خارجی سپاهان یعنی پادوانی و پریرا نیامده و در صورتی که به دست ما برسد، از نظر ما بازی کردن آنها بدون مانع است.

به گزارش ویرلن ، مصطفی شهبازی درباره اینکه تا امروز چه بازیکنانی قرارداد خود را با تیمهای لیگ برتری ثبت کردند، اظهار داشت: تا امروز ۱۷ بازیکن قرارداد خود را با تیمهای لیگ برتری به ثبت رسانده اند.

عباس زاده و حامد زمانی برای راه آهن، مارکو آیوبل برای ذوب آهن، نریمان جهان، سیدصالحی و محسن امیری برای گسترش فولاد، فریبرز گرامی برای پدیده موسوی، سیدحسین کریمی، مهدی جعفرپور، مهدی مناری زاده و ۳ بازیکن خارجی از سوئد و فرانسه برای سیاه جامگان و کلانتری و کیانی و فرزاد حاتمی برای تراکتورسازی قرارداد خود را ثبت کرده اند.

وی ادامه داد: باشگاهها تا ۲۹ دیماه زمان دارند تا نقل و انتقالات نیم فصل خود را به ثبت برسانند و اگر از ساعت ۲۴ دیماه بگذرد، دیگر بازیکن تا فصل بعد نمی تواند به هیچ تیمی برود. در نیم فصل هر باشگاه می تواند ۶ بازیکن جذب کند.

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر تصریح کرد: هنوز ای تی سی ۲ بازیکن خارجی سپاهان یعنی پادوانی و پریرا نیامده و در صورتی که به دست ما برسد، از نظر ما بازی کردن آنها بدون مانع است.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟