با استفاده از تقویم قیمتی، بلیط پروازهای پاریس را به قیمت بخرید

فکر می‌کنید وقت این رسیده که ایفل را از نزدیک ببینید و در شانزه‌لیزه‌ی واقعی قدم بزنید؟

بلیط هواپیما به مقصد پاریس، روزانه از تهران پرواز دارد؛ فقط باید چمدان ببندید و خودتان را به شهر آرزوها برسانید. بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند بلیط پاریس را بدون توقف و مستقیم بخرند و معمولا همین پروازها هم زودتر پر می‌شوند.

بهترین زمان خرید بلیط پاریس حداقل دو یا سه ماه قبل از سفر است تا بتوانید با قیمت‌های بهتر، انتخاب بهتری داشته باشید. برخی اوقات بلیط پاریس برای تاریخ‌های پر سفر گران می‌شود که تنها راه‌حل آن خرید زودتر از موعد سفر است. بهترین راه برای خرید به قیمت، خرید اینترنتی بلیط پاریس است.

سایت خرید اینترنتی علی بابا به عنوان برترین سامانه در خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی، با کسب اعتماد در بین مسافران هوایی ، توانسته این امکان را برای کاربران خود فراهم کند که بتوانند خرید اینترنتی بلیط پرواز های خارجی راحت‌تر از قبل و با استفاده از کارت شتاب بانکی انجام دهند.

مسافران‌ سفرهای خارج از کشور با مراجعه به سامانه‌ی www.alibaba.ir  با لیست کاملی از پروازهای ایرلاین‌های مختلف و معتبر مواجه می ‌شوند و می‌توانند با توجه به تاریخ، ساعت پروازی، قیمت و مسیر پروازی، بلیط پرواز خارجی خود را به صورت تمام آنلاین و در کمتر از ۳ دقیقه خریداری و مبلغ آن را نیز به ریال و با کارت شتاب بانکی پرداخت کنند.

برای مشاهده از آخرین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران پاریس به سایت علی‌بابا سر بزنید و با استفاده از تقویم قیمتی، مناسب‌ترین پرواز را خریداری کنید. تقویم قیمتی یعنی بتوانید علاوه بر مشاهده‌ی قیمت بلیط این مسیر در تاریخ مورد نظرتان، از پایین‌ترین قیمت‌های قبل و بعد از تاریخ مد نظرتان مطلع شوید و بلیط با بهترین قیمت را بخرید.

در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما، لیست بلیط‌ها از ارزان قیمت‌ترین بلیط نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده کنید. اگر قصد دارید بدون دغدغه به پاریس و شهرهای سراسر دنیا سفر کنید، کافیست به علی بابا مراجعه کنید و متناسب با شرایط خود، بلیط مورد نظر را به صورت تمام آنلاین خریداری و مبلغ آن را نیز به ریال پرداخت کنید.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟