برگزاری نمایشگاه عرب هلث دبی،  ژانویه ۲۰۱۶

به گزارش ویرلن:

نمایشگاه بین المللی عرب هلث دبی ARAB HEALTH نمایشگاه بهداشت و درمان، همه ساله در اواخر ژانویه یعنی از تاریخ ۲۷ الی ۳۰ ژانویه بصورت سالیانه در دبی برگزار می گردد. در نمایشگاه بین المللی عرب هلث آخرین تجهیزات و تکنولوژیهای نوین پزشکی، دندانپزشکی، جراحی و دارو به معرض نمایش گذاشته می شوند.

در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی دبی بیش از ۳۰۰۰ غرفه، آخرین تجهیزات و نوآوریهای مرتبط با صنعت پزشکی و درمان را که فوق العاده حرفه ای می باشند، در این نمایشگاه شرکت می نمایند.

با توجه به امکانات و اطلاعات بسیار مفیدی که این نمایشگاه بزشکی دبی در اختیار مراجعان قرار میدهد، همه ساله خیل عظیمی از جراحان، پزشکان، پیراپزشکان، دندانپزشکان، مدیران داروخانه ها، داروسازان، اساتید دانشگاه و بازرگانان امور پزشکی و مدیکال خود را به این رویداد معتبر می رسانند.

نمایشگاه عرب هلث ARAB HEALTH

محصولات نمایشگاه عرب هلتس دبی شامل موارد زیر است:
تجهیزات فنی پزشکی، الکترو پزشکی، فناوری آزمایشگاهی، تشخیص، ارتوپدی، ابزار پزشکی، لوازم جراحی، تجهیزات بیمارستانی، منسوجات، مهندسی ساختمان، ارتباطات رسانه ای، خدمات، تجهیزات پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم بیمارستان، مبلمان بیمارستان، مدیریت بیمارستان، صنعت فناوری پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، فیزیوتراپی، فناوری های ارتوپدی، کالای مصرف کنندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات و انتشارات پزشکی تامین کننده.

برای مشاهده اطلاعات هتل در  دبی، راهنمای جاذبه های تور  دبی، و گرفتن قیمت هتل های  دبی، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در  دبی، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

 

Leave a Comment

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.