آیا اپل واچ ۳ باریک‌تر میشود ؟

اپل واچ بین سایر برندهای تولید کننده ساعت هوشمند محبوییت خاصی دارد اما یکی از مشکلاتش این است که زیاد باریک‌ نیست !

اما شرکت اپل نشان داده که می‌تواند محصولات باریک بسیار خوب و زیبایی راهی بازار کند. پس اصلا جای تعجب نیست که این شرکت می‌خواهد نسل بعدی اپل واچ را باریک‌تر از مدل‌های فعلی تولید کند.

۱۹۴۷۹-۱۹۹۹۶-۱۶۱۲۲۲-band-4-l

پتنت جدید اپل به این موضوع اشاره می‌کند که این شرکت قصد دارد «موتور بازخورد لمسی» (Haptic Motor) را به بندل اپل واچ جدید منتقل کند. زمانی که این قطعه از روی ساعت حذف شود، می‌توان امیدوار بود که ضخامت کمتری پیدا کند. البته شاید با این کار وزن ساعت کم نشود.

۱۹۴۷۹-۱۹۹۹۵-۱۶۱۲۲۲-band-3-l

در پتنت ثبت شده گفته شده که موتور بازخورد لمسی اپل واچ می‌تواند روی هر قسمتی از بند این محصول قرار بگیرد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این قسمت به وسیله‌ی یک سیم به ساعت اصلی متصل می‌شود و به احتمال زیاد شایعه‌ی وجود یک پورت روی اپل واچ برای اتصال به دست‌بند‌های هوشمند حقیقت خواهد داشت.

البته از آنجایی که این اطلاعات تنها از یک پتنت به دست آمده، احتمال دارد که اپل واچ ۳ با چنین تغییراتی راهی بازار نشود؛ اما دوست داریم که یک محصول باریک‌تر از اپل ببینیم.

بطور کلی محبوبیت محصولات کمپانی اپل بدلیل نام اپل و ارزش این برند است و طرفدارانش کیفیت اپل را به هر برند دیگری ترجیح میدهند .

منبع: Apple Insider

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟