انتشار نسخه جدید اپلیکیشن موبایل زودفود

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و رشد همه جانبه بازار کسب و کارهای آنلاین فعال در ایران، سفارش آنلاین غذا نیز توجه بخش قابل توجهی از این بازار را به خود جلب کرده و آن قدر پیشرفت نموده که مساله سفارش آنلاین غذا را از یک تجربه صرفاً تازه و بدیع، به سمت انتخابی روزمره، راحت و در دسترس حرکت داده است.

در ایران نیز زودفود از سال ۱۳۸۸ به عنوان اولین سامانه سفارش آنلاین غذا در ایران وارد این بازار شد و تا امروز با ارتقای پیوسته‌ کیفیت در ارائه خدمات، به عنوان قدرت‌مندترین و محبوب‌ترین سامانه سفارش آنلاین غذا نزد مشتریان و بهترین رستوران‌های سراسر ایران شناخته می‌شود.

کاربران زودفود با در اختیار داشتن برنامه‌های Android و iOS بر روی تلفن همراه خود سهولت دوچندانی را در امر سفارش و دریافت غذای مورد علاقه خود تجربه می‌کنند. در حال حاضر بیش از صد هزار کاربر این برنامه‌ها قادرند به جز امکان سفارش غذا از مزایای دیگری همچون به اشتراک‌گذاری تصویر غذای خود با دیگر کاربران، استفاده از طرح‌های تشویقی پیشنهادی، مشاهده امتیاز کاربران به رستوران‌ها و اطلاع از نظرات سایر مشتریان استفاده کنند. زودفود همچنین با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت بستر مناسبی را برای انجام تراکنش‌های راحت و امن مشتریان خود ایجاد کرده و علاوه بر آن امکان پرداخت به سه روش نقدی، اعتباری و آنلاین را فراهم نموده است.

همچنین نسخه جدید اپلیکیشن اندروید زودفود نیز به تازگی منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است که با بازطراحی رابط و تجربه کاربری و اضافه نمودن قابلیت‌های جدیدی همچون امکان پیگیری سفارش تا لحظه تحویل، ملزومات بهترین تجربه سفارش آنلاین غذا را برای کاربران فراهم نموده است. این اپلیکیشن نسبت به نسخه‌های قبلی از سرعت عملکرد و کارایی بسیار بالاتری نیز برخوردار شده است که سفارش آنلاین غذا از طریق اپلیکیشن موبایل را برای کاربران قدیمی‌تر هم بیش از پیش لذت بخش خواهد نمود.

از طرفی سفارش آنلاین غذا برای رستوران ها نیز مزایای بسیاری به همراه داشته است. رستوران‌ها در این حالت به راحتی منوی خود را در اختیار مشتریان قرار داده و مشتری فارغ از موقعیت مکانی، همواره به لیست رستوران های اطراف خود دسترسی خواهد داشت.

با زودفود مشتریان به سادگی می‌توانند بر اساس نام محل، نام غذا و نام رستوران اقدام به جست‌وجوی غذای مورد علاقه‌شان کنند و در حقیقت تنها با چند اشاره و در کمترین زمان سفارش خود را به ثبت رسانده و در محل مورد نظر دریافت کنند. مشتریان در تمام این مراحل تا لحظه‌ی تحویل غذا، از پشتیبانی لحظه به لحظه‌ی  امور مشتریان زودفود بهره‌مند خواهند بود.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟