اندروید ۶٫۰ مارشمالو از این هفته، بر روی گوشی های جی۴ ال جی

مارشمالو ۶٫۰، آخرین نسخه‌ی اندروید، هفته‌ی گذشته موفق شد روی دستگاه‌های موبایل نکسوس خود گوگل خودنمایی کند. حالا شرکت ال جی این برنامه را دارد تا هرچه سریع‌تر نسخه‌ی آپدیت آن را روی گوشی‌های خودش هم داشته باشد. این شرکت به تازگی اعلام کرد که مالکان جی۴، دست کم در لهستان از هفته آینده نسخه‌ی آپ گرید این سیستم عامل را خواهند داشت و بعد از آن نوبت به آمریکا، آسیا و اروپا می‌رسد. به گفته‌ی ال جی، مشتریان لهستانی گوشی جی۴، اولین کسانی در جهان خواهند بود که مارشمالو دارند، همانطور که سال گذشته همین اتفاق در مورد جی۳ افتاد.

نائب رئیس بخش بازاریابی ال جی، کریس یی در بیانیه‌ای اعلام کردکه «ال جی با همکاری نزدیک با گوگل توانسته است اندروید ۶٫۰ روی گوشی‌های جی۴ را قبل از تمام رقبایمان به بازار بیاورد.» ال جی همچنین در حال همکاری با گوگل بر روی گوشی‌های هوشمند نکسوس ایکس۵ مجهز به مارشمالو است که قرار است بعدها در همین ماه به همراه گوشی بزرگ‌تر هواوی یعنی نکسوس ۶پی به بازار عرضه شود.

با این حال، ال جی قرار است به زودی جزئیات هر نوع گوشی دیگری که مجهز به مارشمالو خواهند شد و نیز زمان عرضه این نرم افزار به بازارهای دیگر را اعلام کند. یقیناً با توجه به به روز رسانی‌های اندروید، زمان بندی نهایی این کار، بیشتر به اپراتورهای مخابراتی ربط دارد تا خود شرکت ال جی.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

دیدگاه ها

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟