جاذبه گردشگری اشتوتگارت

به گزارش ویرلن:

اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن وورتمبرگ در جنوبغربی کشور آلمان است.
سال تأسیس شهر: ۹۰-۸۵ سال پس از مسیحیت ، رومی ها در این قسمت قلعه ای شاعرانه بنا کردند و در نیمه اول قرن ۱۳ این منطقه با نام اشتوتگارت تأسیس شد.
اشتوتگارت پس از تأسیس و در اواسط قرن سیزدهم با ایجاد صنعت به سرعت رشد کرد. مرکز این شهر «بادن و ورتمبرگ» یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی اروپاست. در سال ۱۹۸۶ و در زمان برگزاری مسابقات دوومیدانی اروپا در اشتوتگارت این شهر اعتبار جهانی یافت و به عنوان یک شهر ورزشی بین المللی معروف شد.

نام فرودگاه: اشتوتگارت
استادیوم شهر اشتوتگارت:
تیم فوتبال حرفه ای: اشتوتگارت (بوندس لیگا)
نام ورزشگاه: استادیوم گتلیب دایملر
گنجایش استادیوم : ۵۳۲۰۰ نفر
مردم شهر اشتوتگارت علاقه بسیاری به فوتبال دارند ، مهمترین وقایع ورزشی برگزار شده در ورزشگاه گات لیب دایملر:
،۱۹۵۰ اولین مسابقه بین المللی فوتبال پس از جنگ جهانی دوم بین آلمان و سوئیس با حضور بیش از ۱۰۳ هزار تماشاگر (رکورد تماشاگر)
* برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۱۹۷۴
* مسابقات قهرمانی اروپا، یورو ۸۸
* ۱۹۸۸ – فینال مسابقات یورو ۱۹۸۸
۱۹۹۰ فینال جام یوفا بین اشتوتگارت و ناپل
نمایشگاه های بین المللی اشتوتگارت:
مرکز نمایشگاههای بین المللی اشتوتگارت یک مرکز نمایشگاهی کامل در آلمان و همچنین در جهان می باشد که با مراکز نمایشگاهی واقع در اروپا به دلیل امتیازات فراوان آن قابل مقایسه نیست.
مرکز نمایشگاهی اشتوتگارت مابین فرودگاه بین المللی این شهر و بزرگراه منتهی به داخل شهر واقع شده است و امکانات حمل و نقل عمومی مانند قطار، اتوبوس و تاکسی را در دسترس مسافران و حاضران در مراسمها قرار می دهد.
این مرکز که دارای چندین طبقه می باشد و تمامی تالارهای آن بوسیله آسانسورها در دسترس هستند، خدمات متنوعی مانند سالنهایغرفه های نمایشگاهی، سالنهای کنفرانس، پارکینگ طبقاتی، فضای سبز و تفریحی، رستورانهای سلف سرویس، نمازخانه، اینترنت رایگان و هرآنچه که نیاز برگزاری یک نمایشگاه و همایش می باشد را داراست.
جمعیت اشتوتگارت:
۵۹۰۰۰۰ نفر
دین:
مسیحی
زبان :
زبان آلمانی
پول رایج اشتوتگارت :
یورو

 برای مشاهده اطلاعات هتل در اشتوتگارت، راهنمای جاذبه های تور اشتوتگارت، و گرفتن قیمت هتل های اشتوتگارت، به سایت رزرو هتل با ما مراجعه کنید. در این سایت شما می توانید با کارت های شتاب و بطور کاملا آنلاین رزرو هتل در اشتوتگارت، را با تخفیف های بسیار خوب انجام دهید.

با مجله اینترنتی ویرلن همراه باشد

رپورتاژ آگهی

نظر شما در مورد این مطلب چیست ؟